Як відправити телеграму. відправити телеграму через інтернет.

Сьогодні мало хто користується послугами колись популярного телеграфу, але якщо вам раптом знадобилося передати послання таким екзотичним, за сучасними мірками, способом - дізнайтеся, як це зробити, не встаючи з-за комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо ви живете в Москві або Московської області і у вас є міський телефон, ви можете відправити телеграму , скориставшись послугою «Телеграма», яку надає ВАТ «Центральний телеграф». Вам потрібно зайти на сайт www.moscow.cnt.ru і вибравши розділ «Послуги населенню» перейти до послуги «Телеграма». Тут виберіть «Заявка на відправку телеграми», заповніть необхідні поля і відправте заявку. Після цього з вами зв'яжеться оператор, щоб уточнити час відправлення та повідомити вартість вашої телеграми. Оплата телеграми буде включена в ваш рахунок за послуги телефонного зв'язку.
2
Жителі Російської Федерації та країн СНД можуть скористатися послугами відправки телеграми через Інтернет на сайті www.telegramm.ru. Тут вам потрібно зайти в розділ «Відправити телеграму » і заповнити всі необхідні поля. Після цього вам буде виставлений рахунок з зазначенням вартості телеграми і запропоновано понад 20 варіантів оплати: банківською картою, списанням з рахунку мобільного телефону, системою Яндекс.Деньги і т.д. Виберіть відповідний спосіб, оплатіть, і ваша телеграма буде доставлена в зазначений вами термін.
При спілкуванні через інтернет нерідко виникає необхідність відправити інсталяційний файл програми знайомим. Ви можете здійснити дану операцію, використовуючи один з декількох простих способів.
Інструкція
1
Найбільш простим способом є надсилання файлу, прикріпленого до листа, який скеровується на ящик адресата. Для цього зайдіть на свій ящик електронної пошти і створіть новий лист, вказавши в адресі призначення поштовий ящик вашого знайомого, якому потрібно відправити програму. Після цього натисніть на кнопку «Прикріпити файл». За допомогою провідника знайдіть потрібний вам файл, після чого виберіть його і дочекайтеся закінчення завантаження. Якщо ж файл більше за розміром, ніж максимальний розмір дозволених відправлень на вашій поштовій скриньці, переходите до наступного кроку.
2
Використовуйте файлообмінник для завантаження настановних файлів великого розміру. Після завантаження файлу все, що вам буде потрібно - це відправити посилання на скачування, після чого адресат зможе завантажити його. Розглянемо цей спосіб на прикладі файлообмінника ifolder.ru. Перейдіть за цією адресою, після чого в розділі сторінки, відповідальному за завантаження файлу, натисніть на кнопку «Завантажити файл». За допомогою провідника виберіть потрібний вам файл і дочекайтеся закінчення завантаження. Майте на увазі, що програмні файли з розширенням .exe можуть бути заборонені для завантаження, тому попередньо заархівуйте його. Після цього скопіюйте посилання на скачування файлу і відішліть адресату, використовуючи ящик електронної пошти або сервіс повідомлень соціальної мережі.
3
Ви також можете надіслати посилання на скачування з ресурсу, на якому інсталяційний файл програми вже викладений. Для цього спочатку знайдіть сторінку, на якій розташована посилання на скачування файлу або посилання на торрент-файл. У випадку якщо ви знайдете торрент-файл, за допомогою якого можна скачати потрібну вам програму, скачайте його і перешліть в листі. Якщо ж ви знайдете посилання на скачування безпосередньо з ресурсу, скопіюйте її і надішліть адресату, використовуючи електронну пошту або аккаунт соціальної мережі.