Як змінити прошивку. Як встановити більш ранню версію прошивки на айфон.

Заміна прошивки в мобільному телефоні часто допомагає не тільки вирішити проблему незадовільної роботи пристрою, але і отримати додаткові опції, недоступні в іншій версії програмного забезпечення. На прикладі популярного гаджета Apple iPhone розглянемо процес заміни прошивки.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно замінити стару версію прошивки нової, відкрийте на комп'ютері iTunes і підключіть iPhone до комп'ютера за допомогою USB кабелю. iTunes визначить iPhone і, якщо у вас не відключені повідомлення, запропонує встановити нову доступну версію прошивки.
2
У випадку якщо ви підключені до інтернету, iTunes самостійно завантажить на комп'ютер нову версію прошивки і оновить її на iPhone, запропонувавши при цьому зберегти копію ваших даних. Вам потрібно тільки погодитися на виконання оновлення.
3
Якщо підключення до інтернету відсутній, але є вже завантажена на комп'ютер нова версія прошивки, оновлення слід виконувати трохи інакше. Поєднавши iPhone з комп'ютером, в iTunes виберіть iPhone і в розділі «Версія» (Version) натисніть кнопку «Відновити» (Restore), утримуючи клавішу Shift. Відкриється вікно вибору файлу, в якому знайдіть файл нової прошивки і, вибравши його, натисніть «Відкрити» (Open). Після цього почнеться оновлення.
Зверніть увагу
Утримуючи клавішу Shift в момент натискання кнопки «Відновити» (Restore), можна замінити прошивку iPhone на більш ранню версію.
Корисна порада
Не забудьте зберегти ваші дані перед прошивкою iPhone, тому що вони можуть бути загублені в процесі оновлення.