Як знайти спокій.

Життя вкрай складна штука, і часом обставини можуть надовго вибити нас з колії. Кожен день ми зустрічаємося з перешкодами ні своєму шляху - маленькими і побільше. Вони можуть змусити нас постійно турбуватися і хвилюватися. Тому використовуйте всі можливі засоби для того, щоб знизити цей рівень хвилювань і здобути спокій .
Вам знадобиться
  • Бажання знайти спокій
Інструкція
1
Головний засіб для здобуття спокою - мінімізація стресу у вашому житті. Для цього потрібно завжди бути готовим до будь-якої ситуації (навіть самої несподіваної) і чітко планувати свої справи, щодня виконуючи намічене. Адже тоді більше часу залишиться на непередбачені цілі і завдання і буде менше приводів боятися, що ви з чимось не впораєтеся.
2
Якщо вам щось потрібно - попросіть допомоги. Не варто звалювати всі проблеми і завдання на роботі і вдома тільки на себе. Нічого ганебного немає в тому, щоб розділити роботу з колегами або спільно з близькими впоратися з великою кількістю домашніх клопотів.
3
Займайтеся спортом - це хороший і природний спосіб позбутися накопиченої психологічної втоми. Фізичне навантаження вивільняє гормони радості - ендорфіни. Вони змушують вас відчувати душевний підйом. Та й для фігури такий спосіб набуття спокою піде на користь.
4
Дихайте глибше, в хвилини, коли особливо відчуваєте розлад, коли стикаєтесь з чимось, що ви не можете контролювати. Не дозволяйте собі нетерпіння і нервозність. Глибоко вдихніть і спробуйте тверезо оцінити ситуацію - а чи варто вона ваших переживань взагалі?
5
Для набуття спокою більше спите. В середньому дорослій людині потрібно 7-9 годин сну на добу. Не нехтуйте цими цифрами, давайте вашому організму необхідний час для того, щоб набратися енергії.
6
Проводьте більше часу з тим, кого ви любите. Навіть приємно проведений вечерю з сім'єю або короткий дзвінок другу, з яким ви давно не розмовляли відірве вас від важких думок і дозволить значно відволіктися про неприємностей.
7
Приділяйте достатньо часу собі. Проведіть час у приємних для себе заняттях - почитайте, сходіть на прогулянку, помедитируйте - зробіть щось, що вам подобається. Фокусуючись на досягненні приємних емоцій, ви зовсім забуваєте про те, що щось вас сильно турбує.