Як відкрити кришку бензобака.

На сучасних автомобілях кришка бензобака відкривається кнопкою або важелем з салону. Не рідкісні випадки, коли потягнувши важіль або натиснувши на кнопку, кришка залишається закритою, а власник авто неодмінно розводить руками.
Інструкція
1
Якщо ви опинилися перед подібною проблемою в холодну пору року, швидше за все кришка бензобака просто примерзла до кузова. Особливо велика ймовірність цього, якщо ви виявили проблему в морозний ранок, а напередодні пройшли опади у вигляді дощу.
2
Щоб відкрити замерзлу кришку бензобака , її досить полити гарячою водою і спробувати знову відкрити її з салону. Якщо ефекту немає, спробуйте злегка постукати рукою по кришці бензобака і повторити спробу.
3
Якщо кришка все ще залишається закритою, спробуйте зафіксувати важіль відкриття кришки бензобака в піднятому положенні, підклавши під нього будь-який відповідний предмет, і повторіть процедуру «обливання» і постукування. Якщо кришка відкривається кнопкою, попросіть когось допомогти вам натиснути кнопку, коли ви будете намагатися відкрити кришку зовні.
4
У випадку, коли на вулиці тепло, і немає приводу вважати кришку примерзшей до кузова автомобіля, проблема може полягати в обриві троса, за допомогою якого вона відкривається. Якщо кришка відкривається кнопкою, слід перевірити запобіжник - можливо, він перегорів, і це стало причиною поломки.
5
Якщо запобіжник цілий, або кришка відкривається важелем, можна спробувати відкрити кришку зсередини багажника. Для цього доведеться зняти частину обшивки і, діставшись рукою до троса, потягнути за нього рукою. Кришка повинна відкритися.
Кожному транспортному засобу потрібно паливо. Після покупки нового «залізного коня» багато автовласників замислюються, як його «напоїти». Звичайно, всі знають, що таке автозаправні станції, бензин і дизельне паливо. Але в різних автомобілях бензобаки відкриваються по-різному.
Вам знадобиться
  • Автомобіль
Інструкція
1
Найбільш поширений варіант відкриття люка бензобака зустрічається на автомобілях іноземного виробництва. Знайдіть важіль, на якому намальований символ заправної колонки. У автомобілів з лівим кермом він знаходиться на порозі дверей з лівого боку від водійського сидіння. У авто з правим кермом - аналогічно з правого боку.
2
Потягніть важіль вгору. Пролунає клацання, і кришка бензобака відкриється. Щоб закрити люк після того, як автомобіль буде заправлений, просто натисніть на люк, щільно притиснувши до корпусу авто.
3
В деяких випадках в іномарках люк бензобака відкривається за допомогою кнопки. Вона може знаходитися в різних місцях в салоні автомобіля. Найчастіше це водійські двері або на панелі приладів. Кнопка також позначена символом заправної колонки. Для відкриття бензобака досить легко натиснути на кнопку.
4
Також в деяких автомобілях іноземного виробництва і в усіх автомобілях вітчизняних марок кришка заправного бака відкривається вручну. Для цього потягніть кришку на себе, взявшись за поглиблення на ній. В одиничних випадках лючок бензобака виглядає не як звичайна кришка, а як відкручується горловина. Найчастіше це можна побачити на спортивних автомобілях.
5
Заїжджаючи на автозаправну станцію, зверніть увагу на те, що бензозаправних люк може знаходитися як з правого, так і з лівого боку на кузові автомобіля. Після того, як ваш «залізний кінь» буде заправлений, не забудьте закрутити паливну горловину і щільно закрити кришку бензобака.