Як скласти свій родовід.

Щоб правильно і повно скласти свою родовід , потрібно проробити величезну роботу, тому багато людей не знають, з якого боку до неї підійти. Спробуйте тільки почати свою родовід - це просто і допоможе вам краще дізнатися про минуле вашої родини.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет
  • Диктофон
  • Квитки до рідного міста вашої пробабушкі
Інструкція
1
Почніть складати родовід з себе. Напишіть ваше повне ім'я, дату і місце народження, сімейний стан та іншу інформацію, яку вважаєте за потрібну.
2
Додайте імена ваших батьків і запишіть про них стільки інформації про їхнє життя скільки можливо. Не забудьте згадати дівоче прізвище вашої матері.
3
Розпитайте батьків та їхніх батьків будь-яку інформацію про їх найближчих родичів, яку вони можуть згадати.
4
Попросіть членів вашої родини пошукати будь-які документи, що стосуються їхнього життя: свідоцтво про народження, про шлюб, про смерть і т.п. Зробіть копії знайдених документів і прикладіть їх до родоводу.
5
Перевірте інформацію про рідних містах ваших прабатьків на історичних сайтах. Спробуйте пошукати згадки прізвищ і знайти додаткові дані про минуле родини.
6
Здійсніть подорож на батьківщину ваших нащадків. Досліджуйте місцеві церкви, цвинтаря та місцеві бібліотеки на предмет інформації, яка могла б допомогти доповнити складену вами родовід .