Як намалювати лист. графіка листя клена, дуба намалювати.

Кожен окремий вид дерева відрізняється від іншого виду силуетом, фігурою ствола, структурою кори, кольором крони, а головне - формою листя . Наприклад, просто неможливо переплутати лист берези і лист клена, лист дуба і лист яблуні. Дуже велике розмаїття видів дерев по всьому світу. Настільки ж велике і різноманітність форм їх листя . Намалювати окремо взятий лист якогось дерево не так вже й важко.
Інструкція
1
Лист берези слід починати малювати з зображення фігури каплевидної форми. Далі краю аркуша слід зазубрити за допомогою маленьких трикутних ліній. Всередині листа потрібно намалювати дрібні тоненькі прожилки і додати держак.
2
Дуже незвичну й цікаву форму має кленовий лист. Починати малювання його слід з зображення окружності, з відсутньою внизу її частиною трикутної форми. Усередині вийшла фігури потрібно намалювати 5 прямих ліній, спрямованих у різні сторони. Від місця з'єднання цих ліній вниз потрібно провести ще одну лінію (держак листа). Далі навколо кожної з п'яти ліній потрібно намалювати стирчать в різні боки фігури, що зовні нагадують обриси будиночків. Навколо двох нижніх смуг слід намалювати плавні трикутні лінії, з'єднані біля основи черенка.Теперь обриси кленового листа слід зазубрити, а всередині аркуша намалювати прожилки.
3
Дубовий лист також має вельми цікаву форму. Намалювати лист дуба нескладно. Спершу потрібно зобразити на папері овал з трохи витягнутої нижньою частиною. Потім хвилястими лініями слід показати незвичну форму листа дуба. Внизу вийшла фігури потрібно намалювати короткий держак. Далі на листовий пластині необхідно намалювати прожилки.
4
Намалювати лист липи також не складе великої праці. Основа аркуша липи - це фігура, що нагадує сердечко. Значить на папері, в першу чергу, слід намалювати саме таку фігуру.Далее лист слід зазубрити і домалювати до нього держак. Залишається намалювати всередині аркуша тонкі прожилки. Лист липи готовий.
5
Лист суниці складається з трьох маленьких листочків. Для того щоб його намалювати, для початку, потрібно зобразити на папері 2 пересічні перпендикулярні лінії (хрест). Три верхніх відрізка повинні бути однаковими, а нижній - трохи довше остальних.Далее слід намалювати три овалу, з'єднаних між собою. Три спочатку намальованих відрізка повинні стати їх середині лініямі.Теперь три одержані листочка слід зазубрити за допомогою трикутних ліній. Потім потрібно домалювати листу держак і прожилки.
6
Лист горобини, також як і лист суниці, складається з декількох листочків. Спершу потрібно намалювати головну довгу лінію. Від неї слід намалювати середньої довжини пари відрізків, спрямовані в протилежні сторони.Теперь потрібно намалювати довгасті листя з дрібними зубчиками по краю. Відрізки, що йдуть від головного стебла, повинні послужити середину лініями до листочків. Нижню частину головної лінії слід перетворити на держак ліста.Заключітельний етап малювання листа горобини - зображення на ньому прожилок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=38r-JTH_yV8
Зверніть увагу
Як навчитися малювати листя дерева? Кожен лист має свої основні характеристики або особливості. На основі цього можна намалювати другий лист будь-якого дерева. Тут уже все залежить від вашої художньої уважності і спостережливості.
Корисна порада
Зараз ви дізнаєтеся, як намалювати кленовий лист. Крок 1. Щоб нам простіше було намалювати лист, зробимо начерк з трьох ліній. Крок 2. Поставимо чотири точки, які допоможуть потім в промальовуванні листа. Лист готовий, він повинен вийти приблизно таким. Подивіться відео нижче і, ви дізнаєтеся, як намалювати листя на гілці.