Як виростити сад.

Навіть ті люди, які, здавалося б, не схильні до садівництву і розведенню газонів з клумбами, замислюються інший раз про те, що здорово було б мати свій садок. І може бути, вони б завели цей самий сад, але тільки не вирішуються, підозрюючи, що це надзвичайно складна справа. Насправді, виростити сад - це клопітно, але все-таки цілком під силу будь-кому.
Вам знадобиться
  • Ділянка землі
  • Книги по садівництву
  • Семена
  • Садові інструменти
  • Добрива
  • Лотки під розсаду
Інструкція
1
Щоб виростити сад, уявіть яким ви його бачите: можливо це буйні чагарники або високі дерева, а може акуратні алеї, засаджені квітами? Підберіть насіння для саду, після того, як ретельно це обдумаєте.
2
Не варто думати, що займатися садом можна тільки в теплу пору року. Підготовку до садових робіт слід починати задовго до настання весни. Важливий крок - вирощування розсади - необхідний, щоб забезпечити більш високу врожайність ваших посівів. Вам знадобляться невеликі підноси, щоб розсадити насіння і допомогти їм прорости, перед тим як сіяти їх в землю.
3
За кілька тижнів до настання посівного сезону засипте підноси сумішшю землі і мінеральних добавок (таку можна придбати в спеціалізованих магазинах) і посадіть у землю насіння. Давайте їм достатньо вологи, світла і повітря, а коли з'являться перші паростки і настане весняне тепло, розсаду можна буде пересаджувати в землю.
4
Не забудьте підготувати землю до посадки. Почніть з розпушування: необхідно повністю перекопати землю, наситивши її киснем, і видалити всі бур'яни і їх коріння. Ретельно удобрите землю і переконайтеся, що місця для посадки доступні для сонячного світла.
5
Тепер можна садити розсаду, планомірно наповнюючи свій сад. Для цього виконайте в землі невелике заглиблення за допомогою сапи та розмістіть там саджанець. Слідкуйте щоб земля повністю прикривала коріння. Відразу гарненько полийте рослину і очікуйте, коли ваш сад підросте!
6
Не забувайте доглядати за садом - стежте за своєчасним поливом, прополкою, добривом, і тоді результати не змусять вас довго чекати.