Як зібрати м'ясорубку. Як правильно поставити нож в м'ясорубку.

Досвідчені кулінари вважають, що приготувати справжній м'ясний фарш можна тільки на ручний м'ясорубці зразка другої половини XX століття. У багатьох такі чавунні пристосування лежать вдома без діла, і якщо ви зібралися використовувати цей чудовий кухонний помічник, буде не зайвим дізнатися, як правильно зібрати м'ясорубку .
Інструкція
1
Класична м'ясорубка, яка була в кожної радянської сім'ї, складається з корпусу з мясопріемніком, шнекового вала, ножа, решітки, кришки-фіксатора і ручки з фіксуючим гвинтом.
2
Збірку м'ясорубки слід почати з установки шнекового вала всередину корпусу. З одного боку вал має утолщенное закінчення, на яке надівається ручка м'ясорубки. Вставте вал цим закінченням всередину корпусу таким чином, щоб воно вийшло зовні. Щоб поліпшити роботу м'ясорубки, змастіть краплею соняшникової олії місце зіткнення шнекового вала з корпусом.
3
Тепер на вал потрібно надіти ніж. Огляньте ніж, який може мати форму хреста або двухлопастного пропелера, і надіньте його на шнековий вал плоскою стороною назовні. Якщо повернути його у зворотний бік, то м'ясо прокручуватися не буде.
4
Поверх ножа встановіть решітку і зафіксуйте конструкцію за допомогою кришки фіксатора, яка накручується по різьбі на корпусі. М'ясорубка зібрана. Тепер її можна закріпити на столі струбциною, яка вмонтована в корпус м'ясорубки і, надівши ручку, приступити до прокручування м'яса.