Як розставити меблі в маленькій кімнаті. Як облаштувати маленьку однокімнатну квартиру.

Не варто думати, що ви не зможете дозволити собі комфортно розмістити всю необхідну меблі в квартирі, тільки тому, що у вас не вистачає на це площі. Насправді, при грамотному плануванні можна розставити будь-яку меблі навіть в самій маленької кімнаті .
Вам знадобиться
  • План квартири
  • Розміри меблів
Інструкція
1
Приступити до планування перестановки меблів у вашій маленької кімнаті можна з того, що ви розмножите план житлової площі. Це дозволить вам в точності зрозуміти, як виглядатиме інтер'єр без фактичного пересування меблів. Не забудьте перевірити, щоб план адекватно відображав всі телевізійні, телефонні і електричні розетки і т.п.
2
Продумайте як випливає те, як ви хочете використовувати площу кімнати. Адже у різних типів кімнати різні призначення (кабінет для роботи, їдальня для обідів і т.п.). Залежно від цього плануйте розстановку меблів.
3
Складіть список меблів, яка неодмінно повинна складати обстановку вашої маленької кімнати. Прикиньте, які повинні бути її розміри, щоб все могло компактно розміститися.
4
Намалюйте кілька можливих варіантів розміщення меблів на копіях вашого квартирного плану. При цьому враховуйте, що першим на плані слід розміщувати найбільший предмет, навколо нього залишати вільний простір для пересування по кімнаті , а потім схематично розташуйте більш дрібні предмети інтер'єру.
5
Оберіть найбільш вподобаний вам план з тих, що ви намалювали і починайте розставляти меблі в маленької кімнаті .