Як розширити кімнату.

Розширити кімнату можна в буквальному сенсі, зламавши стіни приміщення. Але шлях цей досить складний і дорогий, тому, якщо ресурсів для його реалізації немає, то є простіші способи візуально зробити кімнату більше.
Вам знадобиться
  • Полки
  • Зеркала
  • Лампы
  • Молоток
  • Шуруповерт
  • Дюбеля
  • Журналы по дизайну інтер'єрів
Інструкція
1
Найпростіший спосіб звільнити простір і розширити кімнату - полки. На полиці можна скласти книги і дрібні сувеніри, які зазвичай заповнюють цілі шафи.
2
Полки можуть бути не тільки на рівні очей, а й у самої стелі. Мало того, що у вас буде більше простір під різні непотрібні речі, які давно хотілося прибрати куди подалі, але викинути не повертається рука, так додатково до цього полки в стелю володіють чудовим оптичним ефектом - він здається вище.
3
Гарну службу для візуального розширення простору маленької кімнати можуть надати дзеркала. Не обов'язково розвішувати десятки дзеркал на всю стіну. Навіть невеликі стильні дзеркальця розвішані тут і там відображають поверхні і забезпечують той же ефект, що і великі.
4
Використовуйте більше світла. Добре освітлені (як природним, так і штучним світлом) простору здаються об'ємніше.
5
Намагайтеся використовувати в дизайні стін і простору певний колір. Це не означає, що вся кімната і всі предмети в ній повинні бути, наприклад, тільки білими, але постарайтеся зберігати колірну схему приміщення в межах одного сімейства квітів. Цяточки і дрібні смужки контрастних кольорів візуально роблять кімнату набагато тісніше.
6
Пускай в маленькій кімнаті обов'язково буде великий острів - великий предмет обстановки - наприклад, диван або ліжко. У це важко повірити, проте наявність одного-двох таких предметів інтер'єру в кімнаті змушують її здаватися більше, ніж у випадку, коли то тут, то там розставлені дрібні предмети.