Як видалити скотч.

Скотч - незамінна в господарстві річ. Якщо вам терміново потрібно щось скріпити або заклеїти без модерних конструкцій, на допомогу прийде ця липуча стрічка. Але трапляється так, що, погарячкував, ви використовували занадто багато скотчу або наклеїли його трохи не туди. Видаляти скотч в таких обставинах вкрай важко.
Вам знадобиться
 • Оливкова олія
 • Ватяний тампон
 • Засіб для чищення скла
 • Паперові рушники
 • Скотч
Інструкція
1
Якщо скотч необхідно видалити з твердої поверхні, можна використовувати спосіб з оливковою олією. Умочіть ватяний тампон в оливковій олії. Злегка його відіжміть і прикладіть до шматка скотча, який необхідно видалити. Через кілька хвилин плівку можна буде легко зішкребти, а жирність від масла можна стерти за допомогою очищувача для стекол і паперового рушника.
2
Коли скотч по невдалому збігу обставин залишається на м'якій поверхні або одязі, видалити його можна ... скотчем! Просто відріжте шматок скотча в кілька разів перевищує за розмірами той, від якого ви збираєтеся позбутися. Приклейте його липкою стороною до удаляемому шматку і різко потягніть. Справу зроблено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UJC0uh2hIGI
Розмова скотч дуже зручний в будь-якій сфері життєдіяльності людини, оскільки він може на деякий час приліпити практично будь-який предмет на будь-яку гладку поверхню. Однак такі властивості, що клеять можуть зіграти злий жарт з вами, оскільки видалити двосторонній скотч після використання досить складно.
Вам знадобиться
 • - розчинник для акрилового клею;
 • - уайт-спірит;
 • - очищувач бітумних плям;
 • - обезжириватель;
 • - гас;
 • - гумова насадка для дрилі;
 • - рослинне масло.
Інструкція
1
Акриловий клей, нанесений з двох сторін скотча, витримує температуру до 80-100? С, а при великих температурах стає м'яким і легко видаляється. Нагрійте поверхню за допомогою будівельного або звичайного фена. Потім візьміть розчинник для акрилового клею, уайт-спірит, очищувач бітумних плям, обезжириватель, гас і за допомогою непотрібних ганчірок зніміть липкий шар. Врахуйте, що будь-які засоби, що містять розчинник, можуть зіпсувати вкриту лаком чи фарбою поверхню (наприклад, вона може помутнеть), тому уважно читайте інструкцію на упаковці.
2
Нагріти поверхню можна також за допомогою окропу або гарячого пара, обполосніть поверхню гарячою водою або потримайте над киплячою в каструлі водою. Потім акуратно зчистіть розм'якшити скотч з поверхні.
3
Використовуйте для видалення двостороннього скотчу бензин. При цьому беріть бензин високого очищення, наприклад, «зіпповскую» рідина для заповнення запальничок. Наносите бензин за допомогою ганчірки або губки і дуже швидко змивайте, щоб не пошкодити лакофарбове покриття.
4
Купіть спеціальну насадку на дриль з гуми, вона схожа на ластик і призначена саме для видалення двостороннього скотчу. З її допомогою можна видаляти сліди клею з поверхонь будь-якого розміру без особливих зусиль і шкоди для лакофарбового покриття. Якщо вам необхідно відтерти скотч з машини, дізнайтеся про наявність цієї послуги в автосервісі.
5
Пошукайте спеціальні засоби для видалення скотча в будівельних магазинах, вони можуть бути у відділі герметиків і будівельної піни. Наприклад, спробуйте спрей для зняття етикеток "Label Remover".
6
Для видалення скотча зі скляної поверхні використовуйте суперочістітель для стекол. Спочатку зчистіть основу канцелярським ножем, потім протріть губкою, змоченою засобом.
7
Дбайливо зняти липкий шар, не пошкодивши верхній шар, можна за допомогою масла. Для цього візьміть будь-яку рослинну олію, рясно змастіть поверхню і залиште до наступного дня. Потім розм'якшені залишки клею видаліть за допомогою губки або ганчірки. Цей спосіб очищення від двостороннього скотчу добре підходить для лакованих поверхонь.