Як красиво оформити дачну ділянку. дачні доріжки і квіти.

Ваш присадибна ділянка повинна відповідати дому, який на ньому стоїть. Якщо ваша дача велика і дуже багата, порожній ділянку буде тільки погіршувати загальне враження від архітектури будинку. Але навіть якщо ваша дача дуже скромна, оточіть її зеленим і дуже затишним садом, і загальна композиція заграє новими фарбами. У кожному разі, все має гармоніювати.

засейте газон біля самого будинку, а всі «городнє виробництво» розташуйте вглиб ділянки.

Оформіть грядки, як своєрідні клумби. Обгородіть їх дошками і досипьте землі по самі краї. Тепер у ці майданчики можна висаджувати розсаду.

Щоб було зручно ходити по ділянці, потрібні доріжки. Зазвичай з мостять природним каменем або плиткою під камінь, можна розстелити килимки або спеціальні металеві грати. Прикрасьте доріжку з боків квітами, садовими фігурками і ліхтариками. Світильники дуже важливі для доріжок, бо в нічний час вони будуть вказувати вам шлях. Для економії електроенергії поставте ліхтарі, заряджаються від сонця.

Якщо у вас на ділянці присутня басейн, висадіть по кутах квіти, а в самому басейні встановіть декоративний фонтан. На поверхню води вечорами можна викидати герметичні ліхтарики.

І, звичайно, який дачну ділянку без альтанки? Краще, якщо оточувати її буду дерева, а сама вона перебуватиме на невеликий височини. Обов'язково підведіть до альтанки доріжку. Посадіть навколо квіти, встановіть мангал. Нехай дачний відпочинок буде для вас не тільки приємним, але і красивим.