Як написати звіт про виконану роботу. влаштуватися в поліцію.

Скласти звіт про виконану роботі рано чи пізно буде потрібно, мабуть, будь-якому співробітникові. Це не складно, головне - чітко і послідовно викладати свої дії і детально описати досягнутий результат.
Вам знадобиться
  • вміння грамотно викладати свої думки
Інструкція
1
Для початку зіставте дане вам завдання з отриманим результатом, щоб бути впевненим у тому, що ви дійсно його досягли. Якщо тут все в порядку, то можна приступати до написання звіту. Оформити можна декількома варіантами. Найпростіший варіант - викласти все у вільній формі, на зразок твори. В цьому випадку можна написати в звіті все те, що вважаєте за потрібне, з зазначенням всіх найдрібніших деталей, аж до кількості випитих чашок кави і виходів на роботу в суботу.
2
Складніший, але професійно більш вірний варіант написання звіту - оформити його у вигляді задачі. Спочатку слід вказати що стояла перед вами завдання. Потім перерахуйте що використовувалися ресурси. Вказати слід всі види ресурсів, а саме: час (скільки часу у вас пішло на задану роботу), люди (до допомоги скількох співробітників довелося вдатися), фінанси (вклалися ви у запланований для проекту бюджет). Далі слід коротко, але чітко описати способи і методи, які використовувалися вами при виконанні роботи.
3
Коли звіт буде готовий, уважно перечитайте його на предмет виявлення можливих недоліків. Подивіться, можливо, звіт буде більш наочним, якщо проілюструвати його таблицями, графіками або діаграмами. Не полінуйтеся витратити час на складання таблиць, прикладіть їх до звіту. Керівництво оцінить такий скрупульозний підхід до роботі . Якщо звіт того вимагає, обов'язково підшийте до нього потрібні документи. Це може бути фінансовий звіт про відрядження, договір з постачальником або клієнтом, загалом, все те, що демонструє проведену вами роботу.
Єдиної суворої форми для написання звіту не існує. Кожна організація в міру накопичення досвіду виробляє внутрішні правила і вимоги до нього. Якщо ж вам вперше належить написати звіт, постарайтеся, щоб він був змістовним і логічним.
Інструкція
1
Визначте форму звітності. Звіт може бути текстовим і статистичним. У першому інформація представляється у вигляді зв'язного оповідання, яке при необхідності доповнюється таблицями, графіками та іншими ілюстраціями. У статистичному звіті все навпаки: цифрові показники і схеми супроводжуються короткими текстовими поясненнями.
2
Позначте тимчасові рамки. Звіт можна написати про роботу за тиждень, місяць, квартал, рік. Але часом необхідно відзвітувати про конкретний заході, на організацію та проведення якого витрачено кілька днів. У будь-якому випадку відомості про терміни потрібно вказати в заголовку звіту, наприклад: «Звіт про роботу відділу у другому кварталі 2011 року» або «Звіт про проведення семінару з діловодства 23-25 січня 2011 року».
3
Розробіть структуру звіту. Першим розділом зробіть «Вступ», в якому ви коротко опишіть цілі, що стояли перед вами, методи і результат їх досягнення.
4
Далі виділіть невеликі розділи, що відображають повністю виконану роботу: підготовку, етапи реалізації проекту, досягнуті позитивні результати, що виникли складності і варіанти їх усунення. Особливу увагу приділіть фінансової частини. Її потрібно виділити в окремий розділ і докладно розписати відповідно до вимог бухгалтерії організації.
5
Пишіть коротко і по суті. Не думайте, що великий обсяг звіту підкреслить його значимість. Навпаки, начальник оцінить вашу здатність викладати думки в стислій формі, чітко і грамотно.
6
Доповніть основну частину звіту додатками, підтверджуючими описані вами факти. Це можуть бути рахунки та інші бухгалтерські документи, копії листів подяки, публікації про захід в періодичних виданнях і т.д.
7
Завершіть звіт розділом «Висновок». Тут ви сформулюєте ті висновки та пропозиції, які виникли після завершення роботи і можуть бути корисні для організації в майбутньому.
8
Надрукуйте звіт на аркушах формату А4. Не використовуйте чудернацькі шрифти і розмір символів нижче 12. Пронумеруйте сторінки. При великому обсязі звіту надрукуйте на окремому аркуші зміст, яке допоможе швидше зорієнтуватися в тексті. Оформіть титульний лист і помістіть звіт в папку.