Як вставити карту пам'яті. Як пользоватся переходником для картридеров в ноутбуці.

Карти пам'яті вже багато років замінюють громіздкі компакт-диски, дозволяючи зберігати великі обсяги інформації при мінімальних розмірах. Зазвичай карти пам'яті використовують в фотокамерах або мобільних телефонах, і у деяких користувачів виникають труднощі з перенесенням інформації з картки на комп'ютер.
Інструкція
1
Якщо ви вийняли карту з фотокамери або телефону, і не знаєте, як її вставити в комп'ютер, вам допоможе універсальний пристрій підключення карт пам'яті Card reader (картрідер) . Картрідер являє собою невелику коробку, розміром з мобільник і має декілька роз'ємів для більшості типів карт пам'яті . Підключається картрідер до комп'ютера через USB інтерфейс і для його установки не потрібно додаткових драйверів - вставили в комп'ютер як флешку, і отримали інформацію з будь-якої карти пам'яті .
2
Підключення до картридеру карт пам'яті форматів ММС, SD, Compact flash, XD, Memory Stick і Smart Media зазвичай не викликає складнощів. Для micro і mini карт слід використовувати спеціальний перехідник під більший роз'єм. Таким переходником комплектуються всі карти пам'яті форматів micro і mini. Вам потрібно вставити карту в перехідник, а потім вставити перехідник в картрідер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BbRCMaFh1A8
Зверніть увагу
Карта пам'яті має оригінальну форму, із захистом від неправильного підключення, тому вставити карту пам'яті в потрібний роз'єм не складно - досить не докладати зусиль, і переконатися, що контакти роз'єму збігаються з контактами на карті пам'яті.