Як поміняти фоновий малюнок робочого столу. Як поміняти картинку робітничо.

Якщо ви хочете змінити фоновий рисунок робочого столу , можете задати в його якості абсолютно будь-яке зображення, яке буде на вашому комп'ютері. Фотографії друзів, природні ландшафти та багато іншого - все це робиться парою кліків мишки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, зображення для робочого столу.
Інструкція
1
Найбільш простий спосіб, який дозволить вам задати власне зображення в якості фонового малюнка робочого столу - контекстне меню самого зображення. Для того щоб встановити картинку на заставку, вам потрібно поступити таким чином. Знайдіть потрібне вам зображення на комп'ютері і натисніть на ньому правою кнопкою мишки. В контекстному меню виберіть опцію «Зробити фоновим малюнком» або ж «Встановити на робочий стіл» та натисніть «ОК». Ви також можете відкрити потрібну картинку програмою за замовчуванням і, клікнувши на відкрився зображенні, виконати перераховані вище дії.
2
Крім контекстного меню зображення, ви також можете змінити фоновий рисунок робочого столу допомогою основного меню. Для цього клікніть правою кнопкою мишки на будь-якому вільному ділянці робочого столу і натисніть на опцію «Властивості». Відкриється діалогове вікно, в якому вам потрібно вибрати вкладку «Робочий стіл».
3
Тут ви побачите серію стандартних зображень, включити які можна, двічі клікнувши мишкою по будь-якому з них. Якщо ж стандартні картинки вам не сподобаються, ви можете вибрати власне зображення, натиснувши на кнопку «Обзор». У вікні, виберіть потрібну вам картинку і клацніть по кнопці «Відкрити». Після чого, в основному вікні натисніть кнопку «ОК». Шпалери будуть змінені.
Завжди приємно спостерігати на робочому столі комп'ютера фотографію коханої людини, приємний краєвид або фото милого тварини.
Вам знадобиться
  • Навики роботи з ОС.
Інструкція
1
У вас на комп'ютері накопичилося багато красивих картинок і фотографій, які ви хотіли б помістити на робочий стіл. Немає нічого простіше, будь-яка операційна система несе в собі можливість персоналізувати інтерфейс відповідно до смаків користувача.
2
Зазвичай в панелі управління настройками комп'ютера можна знайти меню "Екран" або "Персоналізація", в яких можна знайти безліч налаштувань робочого столу, меню і т.д. Там можна вибрати файл або послідовність файлів, які будуть розміщені у вигляді шпалер на робочому столі, задати проміжок часу, через який буде зміняться картинка на робочому столі. Також можна вибрати колір діалогових вікон, розмір шрифту і багато багато іншого.
3
Ще один спосіб установити зображення на робочий стіл - це натиснути правою кнопкою миші на файл, що містить зображення і в контекстному меню вибрати пункт "Встановити як фоновий рисунок робочого столу". Після вибору цього пункту на робочий стіл поміститься зображення з цього файлу. В перелічених вище меню ви зможете вибрати спосіб розміщення заставки (в центрі, скраю, заповнити та т.д.)
Зверніть увагу
Чи не ставте занадто контрастні картини на робочий стіл, від них можуть боліти очі.