Як закрити укоси.

Після того як вам встановили вікно, ваша задача - визначитися, які відкоси ви віддаєте перевагу. Оштукатурені відкоси - по часу більш тривалий процес обробки. Але, кінцевий результат вас радуватиме своєю грунтовністю і міцністю.
Вам знадобиться
  • - штукатурна суміш
  • - шпаклівка
  • - шкурка
  • - грунт
  • - фарба
  • - валик
  • - кисть
Інструкція
1
Якщо ви вирішили закласти відкоси штукатуркою, то вам слід придбати маячки і перфоровані куточки. З їх допомогою ви зробите відкоси рівними. І те й інше ви можете купити в будівельних магазинах або на ринках.
2
Для того щоб встановити маячки і куточки на відкоси , заміряйте їх висоту і відріжте потрібну довжину ножицями по металу. Приготуйте розчин так, щоб він був досить густий і тримався на поверхні. Змочіть водою відкоси і шпателем накладайте горбики розчину на відстані 10 см один від одного. Візьміть маячок і утопите його в розчин так, щоб він знаходився паралельно віконній рамі. Потім покладіть розчин на край укосу, візьміть перфорований куточок, призначте його до укосу і злегка утопите в розчині. Візьміть рівень, призначте його до куточка і сміливо виставляйте по нівеліру. Як тільки ви виставите маячки і куточки на укосах, дайте вашої конструкції висохнути.
3
Після того як розчин застигне, приступайте до штукатурки укосів. Приготуйте розчин, як написано на мішку, змочіть водою стіну і шпателем рівномірно намащуйте штукатурну суміш на поверхню укосів. Намагайтеся нанести розчину стільки, щоб не було порожніх місць. Якщо відкоси дуже глибокі, то накрийте їх штукатурної сумішшю за 2 рази.
4
Надлишки розчину зніміть алюмінієвим правилом розміром 100 см. Зробіть це так: призначте правило до підвіконня і хвилеподібними рухами проведіть їм вгору по укосу, спираючись на маячок і перфорований куточок. Зайву суміш зніміть з правила шпателем, а якщо розчину не вистачає, то додайте і знову розрівняйте поверхню правилом. Таким чином, ви доведете відкоси до рівного стану
5
Після повного висихання штукатурного розчину приступайте до шпаклювання укосів базової шпаклівкою. Загрунтуйте поверхню укосів грунтом і дайте просохнути. Розведіть базову шпаклівку, як написано на пакеті, і нанесіть її шпателем на поверхню. Після того як вона просохне, зашкурьте відкоси і знову заґрунтуйте грунтом.
6
Для того щоб не було видно тріщин на штукатурці, приклейте на відкоси скло полотно. Промажьте поверхню клеєм для вінілових шпалер, призначте полотно і шпалерним шпателем розрівняйте полотно, виганяючи повітря з-під полотна. Надлишки полотна відріжте малярським ножем. Після того як полотно просохне, зашпаклюйте його фінішної шпаклівкою за 2 рази - одного буде не достатньо. Просушіть шпаклівку, зашкурьте і заґрунтуйте грунтом, щоб приступити до фарбування укосів.
7
Фарбу наносите за 2 рази. Розмішайте фарбу в банку і перелийте в кюветку, вам буде зручніше працювати валиком. Перед тим як фарбувати валиком, відведіть периметр укосів пензликом і тільки після цього приступайте фарбувати валиком.