Як відкрити відділ.

Так як відділ не є самостійною юридичною особою, то його реєстрації не потрібно. Однак ряд документів при створенні відділ а заповнити доведеться.
Вам знадобиться
  • штатний розклад, положення про відділ, посадові інструкції
Інструкція
1
При розширенні діяльності підприємстві або при його створенні з нуля потрібно відкрити новий відділ . Для початку вам потрібно визначитися з його назвою і з функціями, які даний відділ виконуватиме. Ці функції слід в розгорнутому вигляді викласти в «Положенні про відділ е». Розпишіть докладно, чим займається відділ , які обов'язки виконує, з якими питаннями слід в нього звертатися. Визначтеся з організаційною структурою відділ а.
2
Призначте главу відділ а і, якщо це потрібно, його заступника. Глава відділ а вирішить, скільки співробітників йому знадобиться. Посадову інструкцію начальника, його заступника і кожного співробітника слід описати, а потім під підпис ознайомити кожного співробітника. Один оригінал інструкції зберігається в відділ е кадрів, другий віддається на руки співробітникові.
3
Далі слід внести зміни в організаційну структуру підприємства і в штатний розклад. Визначивши підпорядкованість, внесіть відділ в схему оргструктури фірми. Якщо в відділ е плануються дрібніші структурні підрозділи, то їх також потрібно відзначити в організаційній структурі підприємства. В штатному розкладі вкажіть начальника відділ а, а під ним всіх інших співробітників. Ознайомте начальника відділ а з випискою з штатного розкладу, в якій будуть вказані оклади всіх співробітників. Зі своїм особистим окладом кожен співробітник знайомиться індивідуально.
Якщо ви шукаєте стильні прикраси на кожен день, для офісу і навіть для відвідування вечірніх заходів, придивіться до італійської біжутерії. Знайти її можна в бутиках і дорогих ТЦ.
Елітна біжутерія - гідна альтернатива ювелірним виробам з дорогоцінних каменів і металів. Італійські дизайнери виготовляють свої прикраси вручну, додаючи своїм колекціям національний колорит або, навпаки, витримуючи строгий стиль, відповідний для бізнес-леді.

Чому сучасні жінки вибирають біжутерію?

Біжутерія, навіть елітна, коштує набагато менше порівняно з аналогічними виробами з дорогоцінних каменів і металів. У той же час, щоб виглядати стильно в будь-якій ситуації, необхідно мати в запасі різноманітні аксесуари: літні і зимові, повсякденні і вечірні, що поєднуються з діловим костюмом і привертають увагу в нічному клубі. Біжутерія дозволяє підтримувати це розмаїття. Крім того, стилісти підкреслюють недоречність прикрас із золота і дорогоцінних каменів в більшості ситуацій. Експерти світу моди радять приберегти дорогі гарнітури - будь то що дісталися у спадок підвіски або подарунок з останньої колекції Тіффані - до вечірніх заходів.
Коко Шанель приписують такий вислів:« Люди зі смаком носять біжутерію, іншим доводиться носити золото ».
Нарешті, біжутерія незамінна для тих, хто веде активний спосіб життя або багато подорожує. Поки коштовності зберігаються в сейфі, ви можете не переживати через втрату або втрати сережки або кільця з інкрустацією Сваровські або штучними перлами.

Елітна біжутерія в Москві

У Москві відкрито чимало магазинів, що пропонують якісні прикраси з натуральних каменів, перлів, кристалів Сваровські, муранського скла. Шукати подібні бутики слід, зрозуміло, не на ринках і не в торгових центрах спальних районів.
Відвідайте ГУМ, ЦУМ, «Охотний ряд», «Гостинний двір», в крайньому випадку - «Метрополіс» або «Європейський».
Втім, можна купити італійську біжутерію в інтернет-магазинах. Серед великої різноманітності пропозицій ви зможете вибрати ті прикраси, які відповідають вашим смаковим уподобанням і запланованому бюджету. Щоб не нарватися на шахраїв, вибирайте сайти, що використовують перевірені платіжні системи, з якісними фотографіями і докладним описом продукції, працюючої технічною підтримкою або онлайн-консультантом. Добре, якщо на сайті надана юридична інформація продавця і сертифікати, що підтверджують справжність товару. Не зайвим буде перевірити відгуки про магазин і торгових марках вподобаних вам прикрас.