Як оцінити квартиру.

Враховуючи високі ціни на нерухомість, правильно оцінити квартиру - значить заощадити не одну сотню тисяч рублів, отже, підійти до питання оцінки потрібно грунтовно.
Інструкція
1
Мабуть, найпростішим способом оцінки квартири буде звернення до послуг фахівців. Запросіть ріелтора з агентства нерухомості, який ретельно огляне стан вашої квартири і, враховуючи різні фактори, видасть вам вердикт про її ринкової вартості. Зрозуміло, ріелтор візьме за свої послуги гроші, і швидше за все, це буде немаленька сума.
2
Якщо ви не можете дозволити собі послуги професіоналів, вам доведеться самостійно досліджувати пропозиції на ринку нерухомості. Для цього візьміть місцеву газету безкоштовних оголошень і уважно вивчіть вартість квартир у вашому районі, враховуючи кількість кімнат, поверх, наявність балкона, ремонту, міського телефону і т.п.
3
Крім того, ви можете зателефонувати в агентство нерухомості, і повідомити про своє бажання дізнатися вартість вашої квартири з метою її подальшого продажу за допомогою агентства. Якщо вам пощастить, то ріелтор по телефону назве вам приблизну вартість вашого житла, і швидше за все, попросить вас залишити свій телефон для подальшої співпраці. Ви можете ввічливо ухилитися від подальших послуг.
4
І останній, найдієвіший варіант - подати оголошення про продаж квартири, назначітье приблизну ціну і посмотріеть, як вона буде продаватися. По реакції потенційних покупців на запропоновану вами ціну ви зможете за короткий час з'ясувати фактичну ринкову вартість вашої квартири.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lPMk0XYgjcc