Як вставити картинку в фотошоп.

Начинающему користувачеві Photoshop інший раз виявляється непросто навіть почати урок, адже більшість авторів майстер-класів по роботі з програмою пропонують починати заняття з виконання дій інструментами, забуваючи про те, що для багатьох користувачів саме завантаження картинки в Photoshop може бути важким завданням.
Інструкція
1
Отже, запустіть Photoshop, клацнувши по його значку подвійним кліком, і дочекавшись повного завантаження програми. Тепер потрібно вставити в вікно Photoshop картинку . Зробити це можна, як мінімум, чотирма способами.
2
Перший варіант. Клацніть в вільної робочої області програми подвійним кліком. Перед вами відкриється вікно огляду вмісту вашого комп'ютера, де вам потрібно знайти картинку і натиснути кнопку «Відкрити» (Open).
3
Другий варіант. Відкрийте папку, в якій знаходиться ваша картинка. Затисніть картинку лівою кнопкою миші і перетягніть її в вікно Photoshop.
4
Третій варіант. В меню Photoshop в лівому верхньому кутку вікна виберіть «Файл» (File), а в розпочатому клацніть «Відкрити ...» (Open ...). У діалоговому вікні знайдіть свою картинку на комп'ютері та натисніть кнопку «Відкрити» (Open).
5
Четвертий варіант. Натисніть клавіші Ctrl + O і виберіть потрібну картинку , не забувши потім натиснути «Відкрити» (Open).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nvGePJbMbFQ
Існує декілька способів завантажити зображення в редактор Photoshop для подальшої обробки. Вибір опції для відкриття картинки залежить як від того, чи потрібно помістити файл в окреме вікно або зображення потрібно додати в уже відкритий документ, так і від звички використовувати гарячі клавіші.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Якщо зв'язку розширень графічних файлів не були змінені користувачем, в програмі Photoshop за замовчуванням відкриваються тільки файли формату psd. Для завантаження картинки, збереженої у вигляді такого файлу, буде потрібно двічі клікнути по його іконці.
2
Зображення інших форматів можна завантажити в редактор, відкривши в провіднику папку, де знаходяться ці файли. Вибравши іконку потрібної картинки, клацніть по ній правою кнопкою мишки і виділіть Photoshop зі списку додатків, який з'являється після наведення покажчика курсору на пункт контекстного меню «Відкрити за допомогою». Такий спосіб завантаження файлу в Photoshop не зажадає від вас додаткових дій для запуску самої програми.
3
Якщо цікавить вас графічного редактора немає в цьому списку, клацніть по пункту "Вибрати програму» і виберіть Photoshop, переглянувши відкрився список додатків.
4
Скориставшись тим же контекстним меню, можна завантажити в редактор зображення відкрите у «Програмі перегляду зображень і факсів», яка досить часто є додатком, який відкриває за замовчуванням файли jpg.
5
Якщо вікно програми Photoshop вже відкрито, виберіть для завантаження зображень опцію Open («Відкрити»), яку можна побачити в меню File («Файл»). Для користувачів, які звикли застосовувати гарячі клавіші, більш зручним може виявитися поєднання Ctrl + O.
6
Файл, призначений для редагування, можна вставити в уже відкритий в Photoshop документ. Для цього достатньо застосувати опцію Place («Помістити») меню File («Файл»). Для того щоб працювати з картинкою, доданої в файл таким способом, як із звичайним шаром, застосуйте до неї опцію Convert to Layer («Конвертувати в шар») групи Smart Objects («Смарт-об'єкти") з меню Layer («Шар») .
7
Зображення, яке виявилося в буфері обміну, теж можна відкрити в програмі Photoshop. Для додавання такої картинки в новий документ створіть його опцією New («Новий») меню File («Файл»). Вставте зображення опцією Paste («Вставити») меню Edit («Редагувати»). Ця опція підійде і для додавання картинки з буфера обміну в редагований документ в якості нового шару.