Як вирізати кадр з відео. Вирізати фотографію з відео.

З появою фільмів, записаних у високій якості, стало можливим вирізати кадри з відеозапису і використовувати отримані зображення як фотографії або навіть шпалери для робочого столу. Для отримання кадру з фільму у вигляді фотографії, можна використовувати як будь відеопрогравач і стандартні засоби Windows, так і медіаплеєри, що мають функцію захоплення кадру.
Інструкція
1
Простий спосіб вирізати кадр з фільму - поставити відтворення на паузу в потрібно місці і натиснути клавіші Alt + PrtSc SysRq. Таким чином ви «сфотографуєте» картинку на екрані монітора записавши її в буфер обміну операційної системи. Щоб дістати звідти отриману фотографію, відкрийте програму Paint (Пуск - Всі програми - Стандартні - Paint) і натисніть клавіші Ctrl + V. Знімок з'явиться у вікні редактора, а вам залишиться тільки зберегти отриманий кадр.
2
Якщо вам не хочеться возитися з графічним редактором, а під рукою є встановлена програма Light Alloy (якщо ні - завантажте її на офіційному сайті www.light-alloy.ru), відкрийте відеозапис за допомогою цієї програми і поставте відтворення на паузу. Тепер натисніть клавішу F12. Кадр буде збережений у вигляді фотографії, а на екрані з'явиться шлях до папки, в яку програма зберегла вирізаний кадр. В налаштуваннях програми ви можете самостійно вибрати папку, в яку слід зберігати отримані кадри.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nHQ_vFjdyMQ
В інтернеті можна зустріти забавні анімовані зображення, зроблені з фрагментів відео. Вирізати таку анімацію не дуже складно, достатньо зберегти фрагмент вихідного файлу в вигляді послідовності кадрів і зібрати їх в програмі, яка може працювати з анімованими зображеннями.
Вам знадобиться
  • - програма VirtualDub;
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Для того щоб створити послідовність кадрів, відкрийте файл, з якого ви хочете вирізати анімацію, в програмі VirtualDub комбінацією Ctrl + O або командою Open video file з меню File.
2
Знайдіть кадр, з якого починається цікавий для вас уривок. Це можна зробити, включивши відтворення відео кнопкою Play. Якщо файл довгий, пересуньте мишкою повзунок, який можна помітити під вікном превью. Переміститися на кадр вперед або назад можна за допомогою клавіш керування курсором.
3
Встановіть початок уривка за допомогою опції Set selection start з меню Edit. Перемотайте відео до закінчення цікавить вас уривка і вкажіть кінець виділеної області опцією Set selection end з того ж меню.
4
Збережіть виділений уривок у вигляді окремих зображень. Зробити це вам допоможе опція Image sequence з групи Export меню File. Вкажіть папку, куди відправиться вся ця послідовність зображень і формат для файлів. Якщо ви хочете керувати компресією кадрів, виберіть формат jpeg. Ступінь стиснення зображення можна відрегулювати в тому ж вікні за допомогою повзунка. Процес збереження кадрів почнеться після того, як ви клікніть по кнопці ОК.
5
Якщо ви не виставите інших налаштувань, кадри будуть збережені з порядковим номером в імені файлу. Відкрийте найперший файл з збереженої послідовності в редакторі Photoshop.
6
Відкрийте палітру анімації опцією Animation з меню Window. Палітра з'явиться з уже існуючим в ній першим кадром. Додайте другий кадр, натиснувши на кнопку подвоєння останнього кадру, яка виглядає як лист із загнутим кутом.
7
Опцією Place з меню File вставте у відкритий документ наступний по порядку кадр. Ви помітите, що зображення в другому кадрі палітри анімації змінилося. Додайте ще один кадр в анімацію і помістіть наступне по порядку зображення в документ, використовуючи опцію Place. Таким способом вставте всі збережені кадри.
8
Налаштуйте тривалість кадрів в анімації. Для цього виділіть перший кадр і, натиснувши на клавішу Shift, клікніть по останнього кадру. Клацніть по стрілці в нижній частині будь-якого кадру і виберіть тривалість кадру зі списку або введіть довільну величину.
9
При бажанні ви можете кадрувати анімацію, обрізавши зайве інструментом Crop Tool. Опція Image Size з меню Image допоможе вам змінити лінійні розміри зображення.
10
Вирізану з відео анімацію збережіть опцією Save for Web з меню File.