Як розвести цемент. Як замісити бетон перфоратором.

Розвести цементний розчин для ремонтно-будівельних робіт не складе труднощів, якщо крім цементу є й інші необхідні компоненти розчину. Цемент можна розвести як за допомогою розчинозмішувачі або перфоратора з насадкою-міксером, так і використовуючи звичайну лопату.
Інструкція
1
Цементний розчин для штукатурення стін і цегляної кладки слід розводити в пропорції 1: 2 або 1: 3 (цемент: пісок). Цемент потрібно змішати з піском, а потім поступово додавати воду до отримання однорідної маси, придатної для роботи. Можна використовувати й інший спосіб змішування: спочатку розведіть цемент в воді, а потім розмішуйте розчин, додаючи в нього пісок. Зручність того чи іншого способу розведення розчину буде залежати від використовуваних інструментів.
2
Бетонний розчин слід розводити в пропорції 1: 2: 4 (цемент: пісок: щебінь) таким же способом, як і розчин для штукатурення. Бетонний розчин не повинен бути сильно густим, інакше його буде важко використовувати в роботі. Для приготування бетонного розчину найкраще використовувати растворомешалку або велику ємність, в якій можна перемішувати розчин за допомогою совкової лопати. Використовувати перфоратор для замішування бетонного розчину не рекомендується.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GpeHLUhOUBA
Зверніть увагу
Все пропорції взяті з розрахунку марки цементу 400.