Як сфотографувати сторінку.

Іноді в інтернеті деякі сторінки не можна зберегти. Але для вас ця інформація цінна і потрібна вам. В цьому випадку можна сфотографувати зацікавила вас сторінку .
Інструкція
1
Ви можете робити скріншоти сторінок інтернету, іншими словами фотографувати їх. Можна фотографувати не тільки звичайні сторінки, сайти вроде в контакті і однокласники, а й просто картинки з екрану вашого комп'ютера, наприклад, якісь робочі документи або гри, тобто ви можете сфотографувати все, що з'являється у вас на моніторі комп'ютера. Процес складається з декількох нескладних операцій. Для початку виберіть потрібну вам картинку або сторінку . Натисніть F11. Сторінка розгорнеться на весь екран, браузера видно не буде. Це зробить вашу картинку краще і прибере з неї зайві деталі та інформацію.
2
Натисніть кнопку Print Screen на клавіатурі. Найчастіше вона розташовується над кнопкою Insert. Вона ж у свою чергу розташовується над кнопкою Delete. Якщо у вас розгорнута інтернет-сторінка на весь екран, то натисніть F11 ще раз, і веб-сторінка прийме звичайний вид.
3
Запустіть програму Paint або інший графічний редактор, який є на вашому комп'ютері. Перевага Paint полягає в тому, що найчастіше вона вже є на комп'ютері. Щоб її знайти скористайтеся шляхом Пуск - Всі програми - Стандартні - Paint. Створіть в ній новий документ.
4
Натисніть клавіші Ctrl + V, або виберіть у верхньому меню програми Виправлення - Вставити.
5
Збережіть файл під будь-яким зручним вам ім'ям. Найкраще поставте розширення jpg.
6
Ви також можете вставити отриману у вас картинку в документ в програмі Word і обробити її там, наприклад, обрізати зайве.
7
Потрібна вам сторінка сфотографована. Це зовсім не складно, але в теж час це корисна і поширена операція.
8
Натисніть клавіші Ctrl + D, щоб зберегти адресу інтернет-сторінки в обране і ви зможете повернутися на неї, коли вам буде це зручно.
Скрін (скріншот або screenshot) екрана робиться для миттєвого запечатления того, що в даний момент зображено на дисплеї персонального комп'ютера. Найчастіше доводиться робити скріншот екрана дуже швидко, тому спосіб реалізації даної операції максимально спрощений.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, що картинка на дисплеї монітора відповідає вашому запиту.
2
Якщо зображення саме таке, яке вам потрібно, то натисніть кнопку "PrintScreen" на клавіатурі (на деяких сучасних клавіатурах ця кнопка називається "PrntScrn"). Вона знаходиться у верхній частині правої половини клавіатури. Після натискання даної кнопки зображення з екрана автоматично запишеться в буфер обміну комп'ютера у вигляді стандартного малюнка.
3
Після занесення зображення в буфер обміну необхідно зберегти його на комп'ютері. Для цього викличте будь-який графічний редактор, що дозволяє створювати власні зображення. Наприклад, можна скористатися стандартним графічним редактором "Paint". У ньому створіть новий файл зображення ("Файл - Створити"). Після цього вставте малюнок з буфера обміну, натиснувши поєднання клавіш клавіатури "Ctrl + V" (або ж в меню "Правка - Вставити").
4
Після того, як перед вами в редакторі з'явиться зображення з дисплея, збережіть файл малюнка. Для збереження натисніть "Файл - Зберегти". Перед вами з'явиться діалогове вікно збереження файлу, в якому виберіть необхідну директорію розташування зображення, його ім'я і формат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XOj68I7Jjzg
Зверніть увагу
Варто пам'ятати, що при створенні скріншот екрану курсор миші на малюнку не відображається.
Корисна порада
Більшість сучасних відеофільмів захищене від несанкціонованого копіювання, тому в процесі відтворення не можна робити скріншот того чи іншого кадру. Картинка з кадром буде відображатися, як чорний екран.