Як зробити турнік.

Турник є прекрасним спортивним тренажером, призначеним для зміцнення м'язів верхньої частини тіла. Необов'язково вирушати в спортзал або на спортивну площадку, щоб займатися на турніку - встановіть його у себе вдома і виконуйте вправи в будь зручно час!

Інструкція
1

Якщо ви живете в своєму будинку, то для вас не складе труднощів вкопати у дворі два дерев'яні стовпи, зміцнивши підставу бетоном, і закріпивши зверху перекладину з металевої труби. Головне - підібрати правильно висоту перекладини, щоб вам не довелося підбирати ноги, виконуючи вправи або підстрибувати високо вгору, щоб дістати до турніка. Труба не повинна бути зроблена з м'якого металу, інакше вона буде прогинатися. Використовуйте товстостінну трубу з нержавіючих сплавів.

2

Якщо ви живете в квартирі, для вас зручним варіантом буде покупка вже готового турніка, вартість найпростішого з якого в спортивних магазинах порівнянна з ціною 2-3 глянцевих журналів. У продажу можна зустріти турніки найрізноманітніших форм і розмірів, і ви зможете підібрати собі будь турнік і встановити його у себе вдома. Турнік може мати вигляд простої металевої труби, яка кріпиться в дверному отворі, або бути більш складну конструкцію для кріплення на стіні або стелі.

3

Установка турніка повинна бути виконана якісно, щоб конструкція витримала ваш вагу. Якщо ви кріпите турнік до стіни або стелі, неодмінно використовуйте надійні анкерні болти. Не слід кріпити турнік з використанням пластикових або дерев'яних дюбелів і металевих саморезов.