Як вибрати турку.

Незважаючи на те, що сьогодні дуже часто в офісах і вдома встановлені кавоварки та кава-машини, мелений кава, зварена в турці, буде все-таки смачніше. На його якості діють багато факторів, які треба врахувати, набуваючи посуд, в якій він буде варитися. Як правильно вибрати турку , ми вам розповімо в цій статті.
Інструкція
1
Турка повинна бути конусоподібної форми. При цьому, чим більше різниця між діаметром днища і горлечка, тим краще - тверді кавові частинки, піднімаючись вгору при закипання, вдаряються об стінки і осідають, повністю віддаючи свій аромат і ефірні масла в напій. Цьому сприяє і піна, яка закупорює шийку турки як пробка
2
Чим товщі дно і стінки турки, тим краще, оскільки тим рівномірніше відбувається нагрівання, і все частинки меленої кави розігріваються рівномірно, зберігаючи всі ті якості, за які ми цінуємо цей підбадьорливий і ароматний напій.
3
Від обьема турки смакові якості звареного в ній напою зовсім не залежать. В цьому випадку керуйтеся тільки тим кількістю кави, який вам необхідно варити. Якщо ви п'єте його вдвох на сніданок, то і вибирайте турку об'ємом 250-300 мл.
4
Матеріал, з якого виготовлена турка, повинен відрізнятися високою теплопровідністю для більш рівномірного нагрівання при варінні. З металів при виготовленні турок найчастіше використовують мідь і бронзу, які зсередини покривають харчовим оловом щоб уникнути харчового отруєння. Непоганим буде вибір керамічної турки з глазурованої внутрішньою поверхнею. Це потрібно для того, щоб кава не проникав у пори глини, з якої зроблена турка, щоб вона не вбирала і не «запам'ятовувала» аромат різних сортів кави.
5
При виборі турки також зверніть увагу на її ручку, вона повинна бути довгою і бути виготовлена з матеріалу низької теплопровідності, зазвичай для цього використовують дерево. Краще, якщо ручка буде кріпитися на металевому стрижні, тоді вона не буде відділятися від турки навіть якщо дерево розсохнеться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3Gs2a781_tY
Зверніть увагу
Незважаючи на величезний вибір електричних кава-машин, кавомани все-одно віддають перевагу і купують турки або джезви. Кавоварка, звичайно, зручна у використанні і дозволяє приготувати каву швидко, але кава зварена в турці за смаком на багато насиченішим, пахучі, смачніше, ніж кава з кавомашини.
Корисна порада
Більшість господинь обирають металеві турки. Це може бути срібло, мідь, нержавіюча сталь або алюміній. Вибираючи турку, зверніть увагу на матеріал, з якого зроблена ручка вироби. Краще, щоб вона не нагрівалася, наприклад, ручка може бути дерев'яною. Ще, можна порадити вибирати турку для кави зі знімною ручкою для більш зручного миття.