Як змінити заставку.

Заставка або «хранитель екрану» (від англ. Screensaver) в операційній системі Windows призначена для візуального оформлення екрану і автоматично запускається через певний проміжок часу після простою комп'ютера.
Інструкція
1
Щоб змінити заставку , клацніть на робочому столі правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню найостанніший пункт «Персоналізація». Таким чином ви потрапите в розділ Панелі управління Windows, який відповідає за візуальне оформлення.
2
Тепер натисніть кнопку «Заставка», щоб перейти в меню параметрів екранної заставки. Тут ви можете вибрати будь-яку заставку з встановлених, налаштувати інтервал часу для запуску, і для деяких заставок встановити параметри відображення.
3
Якщо список встановлених за замовчуванням заставок вас не влаштовує, ви можете знайти в мережі велику кількість найрізноманітніших «хранителів екрану» і встановити їх на свій комп'ютер. Заставки можна завантажити на сайтах www.mirzastavok.ru, www.oformi.net, www.many-screensavers.com та багатьох інших.
4
Після завантаження, встановіть заставку на свій комп'ютер, і вона з'явиться у списку заставок розділу «Персоналізація». Знову відкрийте параметри заставки, виберіть встановлений «хранитель екрану» і збережіть зміни.
Тоді як операційна система Windows завантажує системні файли і налаштування середовища, користувач бачить на екрані стандартну заставку у вигляді кулі з класичним логотипом Microsoft. Однак це заставку можна змінити на будь-яку за смаком.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Запустіть утиліту «Конфігурації системи». Для цього натисніть на кнопку «Пуск» - «Виконати» в правій частині меню. Це реєстр операційної системи, який дозволяє виконувати команди при допомоги введення певних значень. Введіть комбінацію символів msconfig і підтвердіть її кнопкою введення на клавіатурі.
2
Вам необхідна вкладка «Завантаження». В цьому вікні налаштувань можна встановити параметри завантаження, задати таймаут та інше. Якщо на комп'ютері встановлено більше ніж одна операційна система, в списку виділіть потрібну. Потім встановіть прапорець поруч з написом «Без Gui». Натисніть «Застосувати» і «Ок» перезавантажте систему. Для цього натисніть на кнопку «Пуск» і виберіть вкладку «Вимкнути комп'ютер». Далі натисніть на кнопку «Перезавантаження».
3
Завантажте при ложение Vista Boot Logo Generator, щоб створити свою власну заставку для періоду завантаження. Ця утиліта дозволить вам вибрати вподобаний малюнок і зберегти в спеціальному форматі. Знайти можна на сайті softodrom.ru. При завантаженні уважно перевіряйте всі файли при допомоги ліцензійного антивірусного програмного забезпечення.
4
Запишіть створену заставку з назвою winload.exe.mui в директорію C: WindowsSystem32en-US (або u-RU, якщо операційна система русифікована). Погодьтеся на питання системи про необхідність перезаписати вже існуючий файл заставки.
5
Перезавантажте комп'ютер. Цього разу на місці стандартної заставки Windows ви побачите власноруч вибране зображення. Утиліта може створювати картинки з роздільною здатністю 800 х 600, 24 біта, а також 1024 х 768, чи не міняйте ці задані параметри, інакше ваша заставка не буде відображатися. Існують різні при ложения для створення такого роду заставок, ви можете знайти їх в інтернеті. Також варто відзначити, що в операційній системі комп'ютера можна змінювати не тільки стандартні зображення, а також звуки та багато іншого.