Як вставити гіперпосилання.

Гіперпосилання - це місток для переходу в інший файл. Документ, в якому є гіперпосилання - це гіпертекстовий документ. Зазвичай гіперпосилання виділяється кольором, часто цей колір синій. Це може бути посилання на файл, що знаходиться на вашому комп'ютері, або в інтернеті.
Інструкція
1
Якщо підвести мишу до гіперпосиланню, то покажчик змінить свою форму. Зазвичай він перетворюється в руку з витягнутим вказівним пальцем. Якщо при цьому клікнути лівою кнопкою миші, то ви перейдете за гіперпосиланням. Для того щоб вставити гіперпосилання потрібно спочатку скопіювати її в буфер обміну комп'ютера. Для цього виділіть URL-адресу веб-сторінки, на яку хочете дати посилання, клікніть по ній правою кнопкою миші і в меню виберіть пункт «копіювати».
2
Посилання буде скопійована і потрапить в буфер обміну. Зверніть увагу на те, що в буфері обміну зберігається тільки остання скопійована туди інформація, попередня автоматично стирається.
3
Перейдіть туди, куди ви хочете вставити гіперпосилання . Якщо це програма Word, то виберіть там пункт головного меню «Вставка - Гіперпосилання». З'явиться діалогове вікно. В поле «Текст» введіть той текст, при клацанні на який буде спрацьовувати гіперпосилання. В поле «Адреса» клікніть правою кнопкою миші і в меню виберіть «Вставити». З'явиться адресу інтернет-ресурсу, на який буде гіперпосилання.
4
Якщо ви хочете вставити гіперпосилання документ програми PowerPoint, то виділіть той текст, який повинен стати гіперпосиланням. Виберіть пункт головного меню «Вставка - Гіперпосилання» або клікніть на «Стандартної» панелі інструментів по кнопці «Додавання гіперпосилання». У діалоговому вікні вкажіть зв'язок тексту, який ви виділили, і веб-сторінки, на яку ви хочете додати гіперпосилання . Для цього вставте її URL-адресу з буфера обміну в поле «Адреса».
5
В програмі PowerPoint можливо вставити посилання на інший слайд презентації. Для цього в діалоговому вікні «Додавання гіперпосилання» клікніть по кнопці «Місцем в документі» (кнопка знаходиться на бічній панелі «Зв'язати»). Після цього виберіть слайд, на який ви хочете поставити гіперпосилання .
Сторінки всесвітньої павутини побудовані на мові розмітки HTML. Кожен день ми використовуємо його, переглядаючи сайти, переходячи на різні сторінки і відвідуючи розділи інтернет-ресурсів. Всі ці переходи всередині сайтів і між ними можливі завдяки гіперпосиланням.
Інструкція
1
Гіперпосилання (посилання, лінки - від англ. "Link") - це адреси сайтів, їх розділів, сторінок і файлів в інтернеті, розміщені на веб-сторінках. Для вставки посилання в HTML-код сторінки недостатньо прописати адресу "http://www..ru". Звичайно, це можна зробити в візуальному редакторі, але необхідно враховувати стандарти мови веб-разметкі.Чтоби вставити лінк в код сторінки, необхідно скористатися стандартом: TEXT, де URL - адреса сторінки в форматі "http://.ru", а TEXT - будь-який текст, який і буде сприйматися браузером як посилання. Якщо ви посилаєтеся на файл, необхідно вказати його дозвіл. Приміром, музичний файл у форматі * .mp3 має повне ім'я не "track", як воно відображається в операційній системі, а "track.mp3". Те ж саме і з веб-сторінками. Крім * .html, часто поширені такі формати як * .htm, * .xhtml, * .php та інші.
2
Щоб сторінка, на яку веде посилання, відкривалася в новому вікні, скористайтеся кодом: TEXT
3
Для вставки зображення в код сторінки, скористайтеся стандартом :, де IMAGE_URL - адреса розташування картинки на хостингу. Не забувайте, що картинки теж мають розширення, тому вказуйте його після назви зображення, наприклад "image.jpg" або "image.gif".
4
В форуми і дошки оголошень лінки можуть вставлятися в такому форматі: [url = URL] TEXT [/url]
5
Для вставки HTML-коду електронної пошти скористайтеся наступним стандартом: TEXT, де EMAIL - адреса електронної пошти в форматі address@server.com. При кліці по посиланню автоматично запускається поштовий клієнт, якщо такий встановлено на ПК.