Як вмовити купити собаку.

Собака приносить радість в дім, здатна зробити щасливим будь-якої людини, щоденні прогулянки з нею не представляють ніяких складнощів. Собака - відданий друг і надійний сторож. Здавалося б, перешкод для придбання цуценяти немає ніяких. Залишилася дрібничка - умовити домашніх погодитися з вашою думкою.
Інструкція
1
Найчастіше проти собаки в будинку висловлюються батьки. Можливо, ви вмовляєте їх вже давно, може навіть не перший рік, але все безрезультатно. Якщо ви в минулому були особливо наполегливі, то цілком ймовірно, що на слово «собака» вони реагують вже як батьки з мультфільму «Малюк і Карлсон». Часом здається, що їм давним-давно легше було б погодитися з вами, але вони продовжують стояти на своєму, а ви змушені жити без молодшого друга.
2
Причина для категоричного «ні» щодо собаки в будинку може бути одна - це алергія одного з членів родини. В цьому випадку нічого не вдієш, вам доведеться поступитися. Навіть найкраща собака в світі не стоїть погіршень здоров'я людини, які з появою собаки обов'язково настануть. Більш того, алергія через постійної присутності подразника може загостритися, і навіть стати життєво небезпечною.
3
Але якщо зі здоров'ям в родині все гаразд, ситуація стає вирішуваною. Спробуйте зрозуміти, чому батьки не хочуть заводити собаку . Може у них не вистачає коштів на її купівлю й утримання? Чи їх лякають щоденні прогулянки? Ви можете скільки завгодно клястися, що кожен день ви і тільки ви будете гуляти з собакою, доглядати за нею і так далі, але поки ви не доведете слово ділом, шанси ваші так і залишаться нульовими. Почніть вставати щодня на півгодини раніше і виходите на прогулянку, як би ви це робили з собакою. Щоб не блукати вулицями дарма, пріурочьте до цього часу щоденну пробіжку. Це, безсумнівно, справить враження на батьків.
4
Спробуйте знайти собі підробіток, щоб батьки бачили вашу готовність розділити фінансові клопоти, які неодмінно виникнуть. Сама собака коштує чимало, але і засоби по догляду за нею, корма, візити до ветеринара теж потрібно буде комусь оплачувати. Купуйте і вивчайте літературу про собак, але не докучайте батькам особливо і вже тим більше не скигліть, не перекладайте кожну розмову на собачі теми. Витримайте паузу, виберіть відповідний момент і поговоріть з батьками грунтовно і серйозно. Якщо вони побачать, що ви розмовляєте і міркуєте по дорослому, то вони обов'язково до вас прислухаються.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AgeHjA1OvFg