Як освітлити бульйон. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Ось вже багато років господині всього світу діляться один з одним, а також винаходять нові рецепти. Як зробити так, щоб бульйон був не тільки смачним, але і прозорим? У кожної кухарки, напевно, траплялося так, що бульйон ставав каламутним і неапетитним. Якщо таке трапилося і з вашим супом, не впадайте у відчай, кілька порад освітлити ваш бульйон чик і повернуть йому апетитний вигляд.
Інструкція
1
Самий часто згадуваний рада освітлювання бульйон а - додати туди білок яйця. Рецепт, звичайно, хороший, але досить-таки трудомісткий: потрібно влити в остиглий бульйон білок, довести до кипіння і потримати на слабкому вогні 10-15 хвилин. А от потім потрібно буде процідити ваш бульйон чик через марлю або сито.
2
Також досвідчені господині радять варити бульйон тільки на повільному вогні, щоб кипіння було ледь помітно. Обов'язково прибирати пінку.
3
Ще одним вірним помічником може стати цибулина. Щоб зробити ваш бульйон хоч трохи прозоріше, потрібно покласти в нього цілу цибулину. Деякі господині радять використовувати неочищений цибулю.
4
Серед інших способів: додавати обсмажені овочі, в кінці варіння - розділену на 4 частини підсушену моркву, рис в тканинному мішечку і навіть шкаралупу. Правда, після шкаралупи, потрібно обов'язково проціджувати бульйон . Також деякі господині зливають першу воду після закипання, промивають м'ясо і каструлю і знову ставлять на вогонь. Ну, і солять, звичайно, в кінці варіння.
5
А ось що утворюється на поверхні сірувату плівку досвідчені господині знімати не радять: саме в ній міститься значна кількість поживних речовин. В процесі варіння на повільному вогні вона зникне сама.