Як відкрити замерзлу машину.

Взимку часто двері машини замерзають настільки сильно, що транспортний засіб виявляється повністю заблоковано, і ви не можете в нього потрапити. Кілька простих порад допоможуть вам тримати ситуацію під контролем і все-таки відкрити машину .
Вам знадобиться
  • - засіб для розморожування замків
  • - запальничка або сірники
  • - ключ від машини
  • - вазелін
Інструкція
1
Для того, щоб відкрити, здавалося б, остаточно замерзлу машину , спробуйте для початку скористатися іншими дверима. Це здається очевидним, проте багато людей забувають перевірити додаткові двері в ситуації, коли не виходить відкрити водійські.
2
Якщо зима видалася холодною, то не буде зайвим прикупити на сезон засіб для розморожування замків. Розморожування може легко бути використана, коли вам потрібно відкрити замерзлу машину . Просто вставте в замерзлий замок носик розморожування, бризніть один-два рази і відкрийте двері ключем.
3
Спробуйте розігріти завмерлий замок за допомогою запальнички або сірників. Протягом декількох секунд підігрівайте ключ від машини, а потім вставте його в замок і спробуйте розблокувати двері. Якщо з першого разу відкрити завмерлу машину не вдалося, повторіть ці маніпуляції кілька разів. Але дивитеся не обпечіться - ключ гарячий.
4
Можна спробувати потрапити в замерзлу машину за допомогою ... вазеліну. Змастіть їм ключ і спробуйте відкрити двері. Може зажадати змастити ключ ще раз, так що після першої невдалої спроби не зневіряйтеся, все вийде.