Як надіти чохли. Як закріпити чохли в автомобілі.

Автомобільні чохли є хорошим засобом зберегти салон в чистоті і запобігти обшивку крісел від різних пошкоджень. Одягнувши чохли відразу після покупки автомобіля, ви зможете згодом продати свою машину з більшою вигодою.
Інструкція
1
Комплект автомобільних чохлів зазвичай складається з пари чохлів для передніх крісел, двох накидок на пасажирський диван, п'яти чохлів для підголівників та кріплень у вигляді двостороннього гачка.
2
Почніть надягати чохли з одного з передніх крісел. Для цього зніміть з крісла підголовник і надіньте зверху чохол, ретельно розправивши всі складки. Одягнувши чохол, за допомогою гачків з'єднайте гумки, закріплені по краях чохла. Ця найнеприємніша частина роботи, яку доведеться робити під кріслом.
3
Після того як перше крісло буде готово, надіньте чохол на підголівник і вставте його на місце. Діючи таким же чином, надіньте чохол на друге переднє крісло.
4
Задній диван в автомобілі складається з двох частин - сидіння і спинки. Перш за все, зніміть сидіння. Зазвичай воно кріпиться на двох засувках, і щоб його зняти потрібно потягнути сидіння вгору з невеликим зусиллям. Знявши сидіння, надягніть на нього накидку чохла і ретельно натягніть гумки, закріпивши їх за допомогою гачків.
5
Після того, як чохол на сидіння буде надітий, зніміть підголівники зі спинки і надіньте на них чохли . Тепер відкиньте спинку дивана всередину салону і надіньте на неї чохол. Коли все гумки будуть надійно закріплені, а чохол міцно натягнуть, поверніть спинку дивана в початкове положення і вставте підголівники на свої місця.
Зверніть увагу
Не слід надягати чохли, якщо в крісла вашого автомобіля вбудовані подушки безпеки.