Як робити уколи кішці. Як правильно робити укол.

  •  Багато власників домашніх тварин відносяться до своїх вихованців як до членів родини і дуже переживають, якщо ті хворіють. Вони готові купувати дорогі ліки і оплачувати послуги кращих фахівців, щоб вилікувати свого улюбленця. Ветеринарні лікарі часто призначають кішкам і собакам підшкірні або внутрішньом'язові ін'єкції. Найчастіше це курс уколів, а носити кішку у ветеринарну клініку кожен день може бути проблематично. Тому господарям тварин може придатися інформація про те, як робити уколи кішці самостійно.
  •  Підготовка до уколуОднім з найбільш важливих моментів є підготовка тваринного до процедури. Кішку необхідно поставити на зручну поверхню, а поруч покласти її улюблені ласощі. Шприц з ліками слід підготувати заздалегідь. Намагайтеся завжди робити ін'єкцію в одне й те саме час і перед процедурою давайте тварині що-небудь смачне, щоб час уколу у неї асоціювалося з приємним. Говоріть зі своїм вихованцем рівним спокійним голосом, хваліть кішку.
  •  Як робити уколи кішці підшкірно Як тільки ви бачите, що тварина спокійно, візьміть на загривку кішки складку і відтягніть її. Вільною рукою потрібно взяти шприц, потім ввести голку під шкіру. Обов'язково переконайтеся, що голка знаходиться в підшкірному просторі, а не вийшла з іншого боку шкірної складки. Якщо все гаразд, необхідно ввести всі ліки під шкіру. Рухи повинні бути впевненими, але не різкими. Тепер можна вийняти голку і сказати вихованцеві що-небудь ласкаве. Якщо ви будете дотримуватися цих рекомендацій, то зможете робити уколи кішці правильно.
  •  Зверніть увагу! - Вибираючи місце для підшкірної ін'єкції, шукайте таке, де шкіру можна легко зібрати в складку. Це область лопаток або нижня частина спини тварини. - Рекомендується збирати шкіру в складку великим і вказівним пальцями лівої руки, а шприц утримувати правою рукою. - Уколювати голку потрібно в підставу шкірної складки на 1-2 см (глибина залежить від товщини шкіри тварини). - Необхідно використовувати одноразові шприци і викидати їх відразу після укола.- Щоб було легше дозувати ліки, необхідно вибирати шприц з ємністю, яка приблизно відповідає обсягу вакцини.
  •  Як робити уколи кішці внутрішньом'язово Щоб зробити тварині внутрішньом'язову ін'єкцію, необхідно знайти м'язи, які розташовані за стегнової кісткою. Голку слід вводити в товщу м'язів на глибину 1,5-2 см. Кут до поверхні шкіри повинен бути трохи менше прямого.Нужно зафіксувати тварину: покладіть кішку на правий бік, задні лапи притисніть до підлоги правою рукою, а передню частину - лівої. Тримайте кішку міцно, щоб вона не сіпнулася в найвідповідальніший момент. Ін'єкцію необхідно робити в саму товсту, м'ясисту частину стегна.