Як відкрити свій квітковий магазин.

Квіти та квіткові композиції дуже популярні в якості подарунків друзям, родичам, коханим, бізнес-партнерам. Їх купують у святкові та будь-які інші дні для декорування готелів, барів, ресторанів, спа-салонів. Тому якщо ви любите квіти, мистецтво і дизайн, а ще маєте підприємницьку жилку, то почати свій бізнес з відкриття квіткового магазина , буде правильним кроком.
Вам знадобиться
  • Меблі для пристрою магазину
  • Інтернет
  • Кулери
  • Ножі й секаторы
  • Прилавки
  • Вазы
  • Компьютер
  • Принтер
Інструкція
1
Щоб відкрити квітковий магазин, слід для початку отримати базову освіту в цій галузі. Ви можете записатися, наприклад, на курси флористів. Не завадить ознайомиться зі спеціалізованою літературою. Відстежуйте новини флористики в інтернеті. Будьте в курсі і розбирайтеся в тенденціях.
2
Зареєструйте свій бізнес - виберіть правовий устрій і назва організації. Існує маса юридичних фірм, які за невелику винагороду проконсультують вас і допоможуть з підготовкою необхідних документів.
3
Знайдіть приміщення для майбутнього квіткового магазина . Виберіть місце з високою прохідністю і відкрите для огляду потенційними клієнтами. Придбайте необхідні для магазина оснащення та інструменти.
4
Підберіть постачальників для квіткового магазина . Вивчіть списки організацій, у яких ви можете закуповувати квіти - оранжереї, ферми та агрогосподарства. Подбайте про те, щоб пошукати відгуки існуючих клієнтів про потенційних постачальників, якості їх продукції і умови постачань.
5
Обладнайте і декорують свій магазин. Зробіть вітрину привабливою для перехожих повз людей. Використовуйте знання, почерпнуті на флористичних курсах і в інтернет-журналах про квітковому бізнесі.
6
Придумайте додаткові переваги для клієнтів вашого квіткового магазина , наприклад, доставку або сервіс по створенню креативних поздоровлень. Додаткові опції клієнтського сервісу можуть бути вирішальним фактором, який вплине на вибір покупця на користь вашого магазина .
7
Рекламуйте ваш квітковий магазин. Створіть зручний і зрозумілий сайт. І чекайте припливу нових клієнтів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7lSmnX9dRz8
Квітковий бізнес, в першу чергу, асоціюється з приємними емоціями, які можна підсилити за рахунок пропонованого товару. Крім цього, квітковий бізнес може приносити непоганий дохід. Націнка на квіти в середньому по країні 100-300%, і для відкриття свого магазину потрібно невеликий початковий капітал, від 600 000 руб.
Перш ніж відкрити свій квітковий бізнес, необхідно визначитися з форматом магазину. Що він з себе представлятиме - невеликий павільйон на вулиці або в переході, квітковий магазинчик, розташований в торговому центрі, спеціалізований бутик квітів або ж інтернет-магазин.

Квітковий павільйон

Не вимагає великих вкладень. Вирішальним моментом тут є вибір людного, прохідного місця, від цього залежить основна виручка. Вимагає великого товарообігу. Основний асортимент - зрізані квіти, невеликий відсоток до прибутку додається за рахунок пакувальних матеріалів.

Квітковий магазин

Магазин вимагає більше вкладень. В магазині площа більше, відповідно розширюється асортимент, до зрізаним квітам додаються горшкові рослини, сувенірна продукція, грунт і подібне. Персонал вибирати в магазин слід більш ретельно, з досвідом, із знанням флористики, крім того важливо, щоб продавець міг догодити покупцеві. Магазин окупається повільніше, але стабільніший за рахунок розширеного асортименту і постійних покупців.

Квітковий бутік

Квітковий бутік вимагає ще більших вкладень, ніж магазин. Але це стабільний бізнес, що має відмінні перспективи для розвитку. До відкриття бутика необхідно підійти особливо - краса повинна бути у всьому, від дизайну інтер'єру до продавця-консультанта. Продавці повинні бути справжніми професіоналами своєї справи. Чудова можливість для квіткового бутика - корпоративні клієнти. Оформлення одного корпоративного заходу дає прибуток, рівну тижневої роботі бутика. Надалі можна буде відкрити мережу салонів і охопити все місто.

Інтернет-магазин квітів

Інтернет-магазин краще відкривати при наявному салоні квітів або павільйоні, інакше можна розоритися, оскільки на початковому етапі клієнтів буде мало, а квіти - товар швидкопсувний. А додатковий канал продажів до існуючого магазину не завадить. Клієнти можуть робити замовлення, не виходячи з дому. А ось доставка замовлення спричинить додаткові витрати. Також можливий ризик возврата.Кроме всього вищепереліченого, необхідно знайти надійного постачальника для довгострокових стосунків. Вибрати приміщення, від його розташування багато залежить. Оформлення, дизайн приміщення теж грають важливу роль, особливо для квіткового бутика. Для зберігання квітів необхідно обладнання - холодильне і торгове. Грамотний продавець-флорист - теж є запорукою успеха.Несомненнимі плюсами квіткового є невеликі фінансові вкладення на старті і велика націнка на товар. Мінуси - швидкопсувний товар, присутність шлюбу і сезонність, найкраще квіти продаються перед святами.