Як відбілити зуби в домашніх умовах народними засобами. Відбілювання зубів в домашніх умовах.

Відбілювання зубів може бути вельми дорогою процедурою - можна витратити тисячі рублів на візити до стоматолога чи покупку медичних препаратів і пристосувань для самостійного відбілювання. Однак є народні засоби, які допоможуть відбілити зуби в домашніх умовах при набагато менших зусиллях і фінансових вкладеннях.
Вам знадобиться
  • Сода
  • Зубна щітка
  • Перекис водню
Інструкція
1
Щоб відбілити зуби в домашніх умовах, розведіть столову ложку соди декількома краплями води так, щоб суміш води і соди по консистенції була схожа на зубну пасту. Зачерпніть суміш зубною щіткою і почистіть нею зуби. Нехай паста залишається на зубах протягом хвилини. Після цього ретельно прополощіть рот. Виконуйте цю процедуру щодня і незабаром помітите результати.
2
відбілити зуби за допомогою перекису водню. Використовуйте її як ополіскувача для рота раз в день. Вона не тільки вбиває мікроби, але і робить зубі білішими.
3
Спробуйте скористатися сумішшю соди і перекису водню, щоб зробити відбілюючі пасту в разі, якщо у вас не вийшло зробити зуби білішими за допомогою двох вищеописаних способів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iCTLn-MnnU8
Зверніть увагу
Бійтеся народних способів відбілювання зубів в допомогою полуниці, яблучного оцту або меду. Можливо зуби відбілити вам вдасться, але ви безнадійно зіпсуєте зубну емаль.