Як топити вугіллям.

Пічне опалення дуже підходить для обігріву окремого будинку. Топити піч можна по-різному. Вугілля при згорянні створює високу температуру, до того ж довго зберігає тепло. Горіння вугілля відбувається без виділення вологи, яка може осісти у вигляді конденсату на стінах печі, що значно подовжує життя опалювального приладу.
Інструкція
1
Перш ніж починати топити піч, потрібно звільнити її від золи, що залишилася з минулого розтоплення. Ви можете зібрати золу за допомогою спеціального пилососа або скористатися по-старому совком і відром з кришкою. Кришка знадобиться для того, щоб пил від золи не розліталася по всьому приміщенню. Звільніть від золи топливник і піддавали, прочистите Прозоров в колосникових решітці.
2
Підготуйте розтопку з сухої колотої деревини. Дров вам знадобиться близько 3 кг. Підпаліть підпал і почекайте, поки вона займеться хорошим полум'ям. Піддувальна дверцята при цьому повинна бути закрита, а димова труба відкрита повністю для кращої тяги. Насипте на палаючі дрова шар дрібного вугілля товщиною 5-6 сантиметрів. Зачекайте, поки вугілля розгориться, і засипте в піч нову порцію вугілля, в якій допускаються вже середні і навіть більшого розміру шматки. Шар вугілля не повинен перевищувати висоти 15-20 см, в іншому випадку горіння стане неекономічним.
3
Намагайтеся якомога рідше відкривати дверцята грубки, щоб не заважати горінню. Через годину-півтори після початку топки прикрийте вихідний отвір труби до 5-8 мм, але ні в якому разі не закривайте його повністю. В процесі горіння вугілля виділяється невидимий оку чадний газ. Він не має захід, але може викликати отруєння у людей, що знаходяться в приміщенні.
4
Зачекайте, поки над прогорілими вугіллям не зникне полум'я - це означатиме, що весь чадний газ вийшов, і можна сміливо закривати заслінку димової труби, щоб тепло не йшло по ній на вулицю. Піч, правильно протоплена вугіллям з вечора, залишиться теплою і на наступний день. Перед наступним розтоплюванні не забудьте прибрати золу, яка залишиться після цієї топки.