Як завантажити скайп.

Програма Skype дозволяє здійснювати як голосові виклики, так і повноцінні відеодзвінки і навіть відеоконференції. За допомогою Skype можна поговорити з сусідом по сходовій клітці, з колегою по роботі або з приятелем, що живуть на іншому кінці світу.
Інструкція
1
Завантаження програми найкраще здійснити безпосередньо на сайті розробників за адресою www.skype.com. Введіть посилання в адресний рядок вашого браузера та натисніть клавішу введення.
2
Наведіть курсор на напис «Завантажити skype» і виберіть свій тип пристрою - комп'ютер, мобільний телефон або телевізор. Для більшості користувачів затребуваним виявиться розділ «Комп'ютер Windows».
3
У новому вікні клацніть на кнопці «Завантажити». Вам буде запропоновано зареєструватися в системі, бо без особистого облікового запису Skype ви не зможете користуватися послугами програми. Пройдіть процедуру реєстрації, заповнивши всі необхідні поля.
4
Відразу після реєстрації програма буде завантажена на ваш комп'ютер і вам залишиться тільки встановити її, ввести свій нікнейм і пароль, і почати спілкування!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0YVhqzRf8Kg
Skype - популярний засіб здійснення відеодзвінків, яке дозволяє виробляти дзвінки або створювати цілі конференції з кількома учасниками за допомогою інтернету. Завантажувати установник програми слід з офіційного сайту розробника за допомогою браузера, встановленого на комп'ютері.

Завантаження Skype

Для скачування програми Skype з офіційного сайту розробника вам буде потрібно скористатися браузером, який вже встановлений у вашій системі. Ви також можете скористатися Internet Explorer, який доступний в меню «Пуск» системи або в інтерфейсі Metro, якщо у вас на комп'ютері встановлена Windows 8.
Для запуску програми достатньо буде один раз натиснути на відповідному пункті меню.
При запуску браузера перед вами з'явиться вікно, в якому буде потрібно вказати адресу офіційного сайту Skype. У верхній частині екрану встановіть курсор в області тексту адресного рядка і введіть запит skype.com, після чого натисніть клавішу Enter.Дождітесь завантаження офіційного сайту Skype. На сторінці, що з'явилася ви побачите інтерфейс ресурсу, за допомогою якого ви зможете переходити в різні розділи. Серед запропонованих пунктів натисніть «Завантаження», який розташований у верхній панелі. Після натискання перед вами з'явиться список опцій, доступних для вибору. Ви можете завантажити програму на комп'ютер під керуванням вашої операційної системи (Windows, Mac або Linux). Вибравши підходящий пункт, натисніть на відповідне посилання лівою клавішею миші.Ви будете переадресовані на сторінку завантаження програми. Натисніть ще раз на кнопку «Завантажити Skype для Windows" і дочекайтеся, коли браузер почне завантажувати потрібний файл. При необхідності виберіть місце на комп'ютері для збереження загружаемого інсталятора.

Встановлення Skype

Дочекайтеся закінчення завантаження установника Skype. Якщо операція буде завершена успішно, натисніть сповіщення у вікні використовуваного браузера і виберіть "Відкрити". Ви також можете перейти в папку, в якій зберегли файл установки при скачіваніі.После успішного запуску інсталятора перед вами з'явиться вікно з пропозицією встановити програму. Виберіть мову для додатка в правій частині вікна і клікніть на кнопці «Я згоден (-на) - далі» в нижній частині вікна програми.
Якщо аккаунта у вас немає, натисніть спочатку на кнопку «Зареєструватися» і дотримуйтесь вказівок, які з'являтимуться на екрані. Після завершення реєстрації введіть потрібні дані в поля програми та натисніть «Увійти».
Після вибору необхідних налаштувань почнеться процес установки програми . Після його завершення ви побачите стартове вікно програми, в якому буде потрібно ввести дані облікового запису. Якщо ви вже створювали аккаунт Skype і хочете скористатися вже існуючою записом, заповніть поля «Логін Skype» і «Пароль». Встановлення Skype завершена.