Як зустріти з пологового будинку.

Народження дитини - одне з найбільш очікуваних подій в родині, але не менш важливий і день виписки молодої матері з пологового будинку . Подумайте тільки, ваша дитина вперше переступить поріг вашого будинку. Молодому татові доведеться чимало постаратися, щоб забезпечити гідну зустріч спадкоємцю і його мамі.
Інструкція
1
Прагнення молодого батька якомога урочистіше облаштувати зустріч подружжя з пологового будинку зрозуміло, адже він так довго чекав цього дня. Але перш ніж затівати пишне свято, поцікавтеся у дружини, чи потрібна їй урочистість взагалі. Велика частина молодих матерів почувається неготовою для парадів і лімузинів, і вже тим більше для прийому гостей. Та й маляті велике свято навряд чи піде на користь. Краще відзначте день виписки тихо і по-сімейному, а гостей запросіть тоді, коли нова життя потихеньку увійде в свою колію.
2
У будь-якому випадку малюк повинен прийти в максимально чисту квартиру. Тільки не потрібно кидатися в крайнощі та намагатися провести ремонт на швидку руку, досить влаштувати грунтовне прибирання всіх кімнат і дитячої особливо. Намагайтеся при збиранні не зловживати хімічно активними речовинами. Особливо уникайте сильнопахнущих миючих засобів, візьміть краще теплу воду з розчиненим у ній звичайним милом. Змахніть пил з поверхонь, протріть шафи й полиці, приберіть посуд, вимийте підлогу, винесіть сміття.
3
Якщо ваша сім'я не схильна забобонам, то напевно ви встигли підготувати всі необхідні речі і предмети для малюка. Якщо ж ні, то вам належить колосальний забіг по магазинах з величезним списком. Не соромтеся подзвонити дружині, щоб уточнити деталі покупок, краще витратити 5 хвилин на один телефонний дзвінок, ніж дізнатися пізніше, що купив абсолютно не те, що було потрібно. Коли всі речі будуть куплені, не забудьте відвідати ще один магазин. А саме - супермаркет.Молодой мамі в перші тижні перебування вдома з малюком буде далеко не до кухонних турбот, а харчуватися вам всім чомусь буде потрібно. Наберіть побільше напівфабрикатів, виходячи з їх смаку і корисності, заповніть холодильник по максимуму молочними продуктами, фруктами, овочами.
4
Безпосередньо в день виписки візьміть одяг для малюка і мами, автокрісло, документи, квіти і супроводжуючого з відеокамерою чи фотоапаратом. У вас навряд чи буде час і можливість для зйомки хороших кадрів. Ви сьогодні самі поряд з дружиною і дитиною будете виступати в головній ролі. Постарайтеся прибути в пологовий будинок трохи заздалегідь або хоча б вчасно. Повірте, немає солодше хвилин, ніж очікування моменту, коли двері нарешті розчиняться, і на поріг вийдуть два ваших найулюбленіших людини на планеті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-qm0w45pknI