Як відрізнити ікру.

Останнім часом все складніше стає придбати до святкового столу дійсно якісну, смачну ікру . Продавці настільки навчилися обманювати покупців, що іноді такий обман може обернутися для покупця трагічно. Є кілька корисних порад, які допоможуть вам вибрати хорошу ікру і не зіпсувати свято. При покупці ікри слід звернути увагу на наступні чинники.
Інструкція
1
Упаковка. Уважно розгляньте банку. Ікра повинна бути виготовлена по ГОСТу, жодні інші ТУ не гарантують якість ікри. Дати виготовлення або розфасовки повинні бути видавлені на банці зсередини, а не наклеєні на неї і не вибиті всередину. Ну і звичайно, ікра, вироблена в Москві або Нижньому Новгороді, а не на Далекому Сході, повинна вас насторожити. Але найголовніше - намагайтеся не купувати вагову ікру на ринках. Тут ніхто не гарантує ні якість продукції, ні правильність її зберігання. А отже, в декілька разів збільшується ризик отруїтися таким продуктом.
2
Склад. Уважно почитайте склад банки з ікрою. Перш за все, має бути чітко вказано, з якої породи риб зроблена ця ікра, наприклад, «ікра горбуші» або «ікра форелі». Якщо банку прозора, і можна розглянути ікринки, пам'ятайте, що ікра горбуші має яскраво-оранжевий колір, а ось у форелі дрібна червона ікра. Велика кількість рідини (відстою) говорить про те, що ікру кілька разів розморожували і заморожували. Навряд чи вона вас порадує своєю якістю. Щоб зрозуміти це, струсіть банку. Якщо почуєте глухий звук, що булькає - не беріть таку ікру . Також зверніть увагу на консерванти: Е239 (або уротропін) з 2010 року заборонений в Росії.
3
Смак. Справжня ікра ніколи не буде гірчити, не пахне рослинним маслом і не має різкого рибного запаху. А щоб упевнитися в якості, виконайте експеримент: опустіть у склянку з водою кілька ікринок. Несправжня ікра розчиниться в воде.Виполнів всі ці інструкції, ви зможете вибрати хорошу ікру , яка порадує вас і ваших гостей і стане головною закускою на будь-якому святковому столі.
Чорна і червона ікра - смачний, але і недешевий делікатес. Бутерброди з ікрою, розеточки з нею прикрашають святковий стіл і радують як очей, так і шлунок. Однак, важливо знати, як відрізнити справжній якісний продукт від підробок.
Вам знадобиться
  • - ікра;
  • - стакан води.
Інструкція
1
В даний час ікру продають скрізь і всюди, проте, на жаль, офіційні дані говорять про те, що дуже велика кількість торгових точок виставляє на прилавки недоброякісний товар. Купуючи ікру додому, до святкового столу або просто бажаючи порадувати близьких, будьте уважні, щоб замість бажаної користі для здоров'я та гастрономічної радості, не отримати підробку.
2
Подивіться на упаковку. Ситуація ускладнюється тим фактом, що, не відкривши упаковку, дуже складно відрізнити неякісну ікру . Якщо є можливість вибрати між жерстяної і скляною банкою, візьміть останню. Зверніть увагу на наповненість тари - справжня ікра повинна займати весь об'єм банки, вона не булькає і не переливається. Подивіться на ікринки - вони повинні бути одного розміру і кольору, мати правильну форму. Якщо ікринки у банку виглядають так, як ніби подернути інеєм - можете бути впевнені, це штучно вироблена ікра.
3
Взагалі, искуственную ікру виробляють з морських водоростей. З них потім роблять агар, альгиновую кислоту. При виробництві такої ікри додається сіль, приправи, барвники, харчові добавки та консерванти. Деякі виробники навіть стверджують, що в штучній ікрі більше йоду завдяки водоростям, ніж в натуральній, і вона корисніша, але ваше завдання - зуміти відрізнити обман і підробку.
4
На смак натуральна ікра не дуже солона, на відміну від штучної. Ікринки повинні лопатися на мові, всередині міститься волога. Запах справжньої ікри - рибний, але дуже слабкий, тоді як штучна має вкрай сильним запахом риби через свою віддушки з оселедцевих молок.
5
І нарешті, найбільш наочний спосіб відрізнити штучну ікру від справжньої. Закип'ятіть чайник і налийте в стакан гарячої води. Візьміть буквально кілька ікринок на ложку і опустіть їх у воду. Якщо ви відчуєте себе фокусником, Девідом Копперфілдом, стежачи за зникаючими на очах ікринками, не поспішайте радіти - саме штучна ікра розчиняється у гарячій воді.
Зверніть увагу
На банці з найсвіжішою ікрою повинні бути вказана дата виробництва - липень-серпень. Звичайно, поточного року.