Як знайти своє покликання.

Багато з нас працюють на ненависної роботі, відчайдушно заздрячи тим, хто займається улюбленою справою і отримує від цього задоволення і гроші. Такі люди знайшли своє покликання . Але далеко не всі можуть його знайти. Якщо ви хочете визначити, в чому полягає ваше покликання , пропонуємо вам кілька способів.
Інструкція
1
Перший спосіб полягає в тому, щоб згадати, що у вас добре виходило в дитинстві. Зауважте - не "ким ви хотіли бути», а що добре робили. Може, ви краще за всіх в дитячому саду збирали конструктор, або танцювали, або в школі жартома вирішували задачки з інформатики. Якщо ви знайдете те, що вам подобалося і подобається дотепер, знайте - десь близько лежить ваше покликання .
2
Якщо спогади про дитинство нічого вам не дали, можна скористатися другим способом. Для цього вам потрібно сісти, зосередитися і уявити себе найбагатшою у світі людиною. Уявіть, що грошове питання перед вами не стоїть в принципі, а стоїть питання, чим займатися. Отже, якби вам не потрібно було думати про гроші, чим би ви займалися? Якщо відповідь не спадає одразу, знайдіть його методом перебору. Для цього берете будь-яке заняття, яке приходить на розум, і приміряєте на себе. Актриса, художник, інвестор, мандрівник, глава нафтової корпорації і т.д. Займайтеся цим доти, поки всередині не з'явиться чітке відчуття - «ось воно!».
3
Є ще й третій метод - отримання відповіді у сні. Щовечора, засинаючи, потрібно просити у своєї підсвідомості відповіді на питання, в чому полягає ваше покликання . Саме просити, а не наказувати. Покладіть поруч із собою блокнот і ручку і запишіть сон відразу ж, як прокинетеся, навіть якщо на перший погляд, ні про яке покликання в ньому не йшлося. Пам'ятайте, що сни прямих відповідей не дають, доводиться думати, що могло мати на увазі ваше підсвідомість. Робіть так кілька днів підряд, і одного разу ви отримаєте зрозумілий вам відповідь.