Як копіювати картинки.

Що робити, якщо розглядаючи красиві фотографії на одному з інтернет-сайтів, ви захотіли скопіювати собі вподобане фото, а клацнувши правою кнопкою миші на зображенні ви не побачили звичне «Зберегти як ...»?
Інструкція
1
Дійсно, останнім часом користувачі мережі Інтернет стали приділяти більше уваги дотриманню авторських прав, і багато ресурси в мережі забороняють збереження фотографій, часто не дозволяючи робити це навіть за гроші. Але одна справа, якщо ви збираєтеся використовувати чужі фотографії в комерційних цілях, і зовсім інша, якщо ви хотіли б зберегти для себе особисто красиве фото і милуватися ним деякий час.
2
Вихід є, і скористатися ним можна, якщо ви поважаєте працю інших людей і не переслідуєте цілі заробити за чужий рахунок. Існує чимало способів копіювання вподобаних картинок на свій комп'ютер без особливих зусиль, але для більшості користувачів буде достатньо знати найпростіший з них.
3
Справа в тому, що будь-яку переглядається сторінку можна зберегти з будь-якого браузера за допомогою натискання клавіш Ctrl + S (Для Internet Explorer через меню «Сторінка» - «Зберегти як») і вибравши тип файлу «Веб сторінка повністю» (Для Opera «HTML файл із зображеннями»). При цьому сторінка буде збережена з усіма що знаходяться на ній картинками у вигляді папки і одного виконавчого файлу для запуску. Вам залишиться тільки відкрити папку і знайти ту саму фотографію.