Як завантажити фото на мій світ. www.загрузіть в мій світ фото.

Спілкування в соціальних мережах важко уявити без фото, тому будь-який новий користувач починає свою віртуальну життя з додавання фотографій на свою сторінку. Фотографії не тільки допомагають урізноманітнити ваш профіль, але і можуть бути засобом самовираження і залучення нових знайомих.
Інструкція
1
Щоб завантажити фото на свою сторінку соціальної мережі МОЙ МИР@mail.ru увійдіть в свою поштову скриньку mail.ru і перейдіть на вкладку «Мій світ».
2
Опинившись на своїй сторінці, клацніть на кнопці «Додати фото».
3
Вам буде запропоновано вибрати альбом для розміщення фотографій. Ви можете завантажити фото як у вже існуючий за замовчуванням альбом «Фото зі мною», так і в новий, який можна створити, вибравши «Новий альбом».
4
Для завантаження фото в обраний альбом натисніть кнопку «Виберіть файл». З'явиться вікно, в якому вам потрібно буде знайти фотографію на комп'ютері, а потім натиснути кнопку "Відкрити". Зверніть увагу, що МІЙ МИР@mail.ru приймає до публікації фото тільки в форматах JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF і ZIP.
5
Після того, як назва фотографії додасться до кнопки «Виберіть файл», натисніть «Завантажити», що ваше фото було відправлено на сервер.
6
Коли фотографія буде додана до вашого профілю, ви зможете ввести її назву, вибрати мітки для швидкого доступу, а також призначити категорію для фото. Щоб завершити процес додавання фото, натисніть кнопку «Зберегти».