Як вставити шрифт.

Будь-якому, хто займається творчою роботою на комп'ютері, рано чи пізно стає мало встановлених за замовчуванням шрифтів . Встановивши нові шрифти, можна значно урізноманітнити свою творчість.
Інструкція
1
Для початку виберіть собі шрифт на одному з ресурсів, де зібрані сотні найрізноманітніших шрифтів , підходящі для творчості: www.xfont.ru, www.azfonts.ru, www.fontov.net , www.ifont.ru. Будьте уважні, вибираючи шрифт - деякі шрифти не підтримують кириличні символи. Підібравши потрібний шрифт, завантажте його собі на комп'ютер.
2
Після завантаження шрифту, клацніть по ньому двічі і у вікні натисніть кнопку «Встановити». Це ж дію можна виконати, якщо клацнути по значку шрифта правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати пункт "Встановити".
3
Тепер відкрийте будь-яку програму, яка використовує системні шрифти, і клацніть в меню вибору шрифту. Тут ви знайдете встановлений вами шрифт. Якщо програма, в якій ви шукаєте новий шрифт, була відкрита до початку установки, вам слід закрити її і відкрити знову, щоб зміни вступили в силу
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YLnHnrf3nyw