Як зробити підгузник.

В силу різноманітних обставин (алергічна реакція у дитини, низькі доходи сім'ї або просто негативне ставлення до сучасних памперсам) багато батьків не можуть застосовувати підгузники , які у величезній асортименті представлені в наших магазинах. Тому більшість мам замислюються про те, як правильно зробити самостійно марлевий підгузник для свого малюка. Існує 2 способи виготовлення підгузників в домашніх умовах.
Інструкція
1
Прямокутний підгузник. Складіть марлю в 6 шарів (можна і більше) у вигляді прямокутника розміром 90 на 20 сантиметрів. Один з довгих кінців підгузника подверніте. Для дівчаток підвернений кінець знаходитиметься з боку спини, а для хлопчика - спереду. А другий кінець (Не підвернений) пропустіть у дитини між ніг.
2
Подгузник "Косинка". Візьміть марлеву тканину розміром 90 на 180 сантиметрів і складіть навпіл, а потім навскоси. Вийде так звана "косинка". Покладіть дитину на центр і пропустіть нижній кінець між його ніг. Кінці з боків накиньте один на одного, але не зав'язуючи, так як вузол може заважати малюкові.
Зверніть увагу
Стирайте підгузники дитячим милом, щоб у дитини не було алергії.
Корисна порада
У перший час, в перебігу декількох місяців використовуйте обидва варіанти, чергуючи їх між собою.