Як зберігати мотиля.

Кожен рибалка знає, що найкраща приманка - це мотиль. Зберігати його легко, а ловити на нього просто. Цінують мотиль і акваріумісти, адже личинка комара - найкалорійніший корм для всіх видів риб.
Інструкція
1
Щоб личинки якомога довше проявляли ознаки життя, краще запам'ятати і практикувати наступні правила їх зберігання. Мотиль (або живий корм для риб, як називають його любителі) збережеться довше, якщо помістити його в холодильник. При цьому варто дотримуватися першої-другої полки, тобто місця, де попрохладнее. В умовах низьких температур і вологості мотиль збережеться до 2 тижнів. Але пам'ятайте, куплений корм для риб повинен бути в буквальному сенсі живої. З приводу способів зберігання думки професіоналів розділяються. Наведемо деякі з них.
2
Перший і найбільш легкий спосіб - зберігати мотиль в папері (газеті чи будь-який інший непотрібної друкованої продукції), попередньо розклавши його шаром не більше 1-2 мм. Таке тимчасове місце проживання цілком влаштує личинок на деякий час. Не забудьте кожен день підтримувати вологість середовища, перекладати мотиль і вибирати не вижили екземпляри: для цього необхідно розкривати папір, змочувати її водою і перекладати корм.
3
Наступний не менш популярний спосіб - заморожування. Цей метод ще більш простий, ніж попередній. Розкладіть мотиль в будь-якої ємності або пакеті і покладіть в морозильну камеру. При кожному годуванні достатньо витягти тільки частина, решта краще залишити до певного часу. Зберігати мотиль в морозилці зручно, якщо у Вас немає часу перевіряти стан личинок, перебирати і промивати кожен день.
4
Наступний, найбільш екзотичний метод - зберігання мотиля в бачку унітаза. Для цього рибалки рекомендують помістити їх в щільний капронову мішок і опустити в бачок. Цим Ви забезпечите постійний приплив свіжої води до резервуару з мотилем. Личинкам цей варіант, безумовно, за смаком - вони зберігаються там до місяця, однак відповісти однозначно за ваших домашніх ми навряд чи зможемо. Одним словом, кожен вибирає по собі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HDgmY5aYlc0
Корисна порада
Не купуйте про запас і багато - можливо, що партія не доживе до передбачуваного дня. Перевіряйте свіжість личинок, купуйте тільки ті, в яких впевнені.