Як намалювати жирафу.

Самка кролика називається кролиця, самка слона - слониха, самка тигра - тигриця. А як називається самка жирафа, найвищого в світі ссавця? Може бути жирафа? В повсякденній розмовній мові люди зазвичай таку назву і використовують. А чи є у жирафи якісь відмінні риси від самця, тобто самого жирафа? І як намалювати цю жирафу? Насправді, все не так складно. Достатньо, при малюванні жирафи проявити фантазію і кмітливість.
Інструкція
1
Спершу на аркуші паперу слід намалювати два овалу. Нижній овал повинен вийти в два рази більше верхнього.
2
Далі овали слід з'єднати двома прямими лініями. Голова, шия і тулуб майбутньої жирафи намальовані.
3
Тепер слід намалювати жирафі 4 ноги. Дві ноги виходять на передній план малюнка. Кожна з них складається з двох прямих ліній і невеликий трапеції. Дві ноги, що залишаються по малюнку на задньому плані, зображуються не повністю.
4
На голові жирафи потрібно намалювати стирчать трикутні вушка.
5
А тепер поруч з вушками слід додати ріжки, що складаються з прямих ліній і маленьких кіл.
6
На голові чарівною жирафи необхідно намалювати вічка з довгими віями.
7
Тепер потрібно намалювати жирафі хвостик з сердечком замість пензлика на кінці.
8
Більше привабливості і чарівності жирафі додадуть акуратні кругленькі губки. Крім них на мордочці тваринного двома маленькими точками слід показати ледве помітні ніздрі.
9
На кінчиках ніг жирафи слід зобразити вузенькі трикутні копитця.
10
Тепер прийшов час видалити всі зайві олівцеві лінії ластиком і намалювати на тілі жирафи невеликі плями найрізноманітнішої форми.
11
Підкреслити жіночність жирафи зможуть круглі намиста, намальовані на шиї тварини.
12
А на вушках плямистої красуні вельми оригінально виглядатимуть круглі сережки.
13
Тепер жирафу слід розфарбувати. Голову, вушка, шию, тулуб і ноги її можна розфарбувати бежевим або світло-коричневим кольором, цятки на тілі і хвостик зробити рудими, копита коричневими, вічка блакитними, губки яскраво-червоними, а намиста і сережки можна розфарбувати в будь-який, самий несподіваний колір . Від чарівності та краси такої чарівної жирафи не зможе встояти жоден жираф.
Зверніть увагу
Як малювати жирафа. 1. Розділіть область малюнка навпіл: у верхній половині буде намальована шия і голова, у нижній - тулуб і ноги. Трохи вище лінії розділу намічаємо овал тулуба, вигнуті лінії шиї, опуклу щоку і вузький ніс.
Корисна порада
Само слово «жираф» означає «ошатний» - і якраз такого ми сьогодні і намалюємо! Поїхали Почнемо як завжди - з вуха: Ріжки у жирафа типу маленьких подосиновиков: малюємо перший маківку другий ріг і вухо. Домальовували голову. Скосите її вліво - наш жираф стоятиме впівоберта: Малюємо в вухах закарлючки: Тепер малюємо посмішку - майже паралельно контуру голови. Жираф коштує трохи боком, пам'ятаєте? Очі і ніздрі зрушуємо до лівого краю ...