Як назвати коня.

Кличка коня може відображати характер, звички, масть, родовід, а іноді банально - примха власника.
Інструкція
1
Родовід має важливе місце у селекціонерів, тому і кличка лошати може складатися з кличок його знаменитих батьків. Наприклад, відомий в радянські часи кінь Абсент, який завоював золото з виїздки на Олімпійських іграх в Римі, його нащадки могли носити клички «Гордість Абсента» або «Сила Абсента». Також є думка, що ім'я жеребчика повинно починатися з першої літери батька, а якщо кобилка - матері. Кличка коня може відображати також його приналежність до тієї чи іншої конеферм або конезаводу.
2
Більшість людей називають своє улюблене тварина, виходячи з його зовнішніх даних. Знаменитий граф Олексій Григорович Орлов, який зіграв велику роль в історії Росії, був першим, хто приділив конярству таку пильну увагу. Його улюбленець знаменитий, арабська жеребець Сметанка, що вплинув на виведенні породи орловських рисаків, був названий так через свій окраса.
3
Кінь, що має білу пляму на лобі, можна назвати Зірочкою, якщо у неї золотистий окрас, то Голді.
4
Назва коня може підкреслювати її індивідуальність, наприклад, Танцюючий з вітром, як в однойменному американському фільмі. Якщо кінь назвати Вихор, Динаміт, Блискавка, то це підкреслите швидкісні якості, а може і нелагідний характер.
Корисна порада
Багато господарів користуються довідниками з усілякими кличками кішок собак і коней. У кожному разі, вибираючи ім'я своєму вихованцеві треба пам'ятати, що не можна використовувати імена та прізвища людей без їх дозволу, а також називати кінь нецензурним або таким, що суперечить нормам етики та моралі ім'ям.