Як фотографувати взимку.

Зимова фотографія - особливий, певний вид мистецтва. Володіючи навичками зйомки при мінусовій температурі, ви зможете без праці створювати приголомшливі шедеври і милуватися ними цілий рік.
Інструкція
1
Перше про що варто подбати - постаратися уберегти камеру від холоду і снігу. Безумовно, вплив низьких температур буде заважати працювати як вам, так і їй. Акумулятор цифрового фотоапарата на морозі розряджається в десятки разів швидше, ніж в теплій обстановці. Якщо сіла батарея, спробуйте відігріти її в кишені. Якщо ви зайшли кафе і забули заховати фотоапарат в футляр, найімовірніше, в лічені хвилини всередині неї з'явиться конденсат і завадить подальшій роботі. Щоб цього не сталося, ховайте камеру в сумку після кожного відзнятого матеріалу.
2
На морозі може загуснути мастило, від чого затвор відмовиться працювати. Тут, мабуть, нічого не поробиш - доведеться відправитися додому або постаратися відігріти камеру в теплі. Не лякайтеся, якщо в якийсь момент відбудеться збій в роботі екрану і карти пам'яті (фото не зберігатимуться, зображення буде сильно відрізнятися від реального). З камерою все в порядку. Діємо за схемою попереднього варіанту.
3
Для того щоб зйомка пройшла на ура, професіонали розкривають секрети. Залежно від поставленої мети знімати краще проти сонця або за ним. Якщо об'єкт зйомки - об'ємний предмет, можете спробувати відобразити його в променях сонця. Якщо знімаєте людей, тварин, рослини на снігу, робити це краще з сонцем за спиною. В цих умовах Ви неодмінно отримаєте ідеальне романтичне мерехтіння. Ваше завдання - зняти пейзаж? Зробіть це вранці або на заході сонця і здивуєтеся фарбам. Складайте композицію правильно: яскраві предмети на білому іскриться тлі відкривають відразу масу можливостей для творчості.
4
Отже, якщо для вас все вищеперелічене не проблема, творіть! Так, зйомка взимку пов'язана з труднощами, але як чудовий результат! Замерзлі руки завжди можна відігріти, акумулятори реанімувати в теплі, а камеру "умовити" попрацювати довше. Зимове весілля, портрет, сніжний пейзаж - відмінний спосіб похвалитися унікальними знімками перед колегами і друзями. Експериментуйте і залишайтеся задоволені.