Як позбутися від тривоги.

Багатьох з нас переслідує незрозуміла тривога, коли об'єктивно начебто все в порядку, але людина боїться і чекає неприємностей від будь-яких дрібниць. Від цього противного стану потрібно скоріше позбуватися, щоб знову навчитися радіти життю.
Інструкція
1
Перше, що варто зробити - це усвідомити, що звичка тривожитися - це всього лише звичка, яку ви, швидше за все, підчепили від когось із близьких людей. А раз це всього лише шкідлива звичка, то від неї можна позбутися.
2
Однією з причин тривожності є недовіра до світу. Часом буває важко відповісти на питання, звідки воно взялося. Лікується це стан за допомогою «щоденника довіри». Заведіть собі красиву зошит з позитивною обкладинкою і кожен день ввечері записуйте все, що сьогодні сталося хорошого з вами і навколо вас. Найголовніше - пишіть тільки хороше, як би не хотілося написати все, що накипіло. Щоранку перечитуйте весь щоденник цілком і налаштовуйте себе на думку, що сьогодні у вас буде хороший день.
3
Поменше дивіться телевізор і читайте скандальну хроніку. Все ЗМІ зараз орієнтовані на те, щоб за всяку ціну зачепити вашу увагу, не піклуючись про ваше душевному рівновазі. Тому обмежте перегляд телевізора, а якщо і будете що-небудь дивитися, нехай це будуть хороші улюблені вами в дитинстві фільми.
4
До виникнення тривожності призводить сильна звичка контролювати, яку ви за собою, може бути, навіть не помічали. Подумайте, чи є у вас бажання бути в курсі всіх новин, страх, що щось трапиться без вас, впевненість, що якщо ви не зможете чогось відстежити, то все піде прахом? Якщо так, то вам потрібно розслабитися і усвідомити, що від вас залежить вкрай мало, а все в руках вищих сил. Говоріть собі це частіше, відсувайте геть вражене самолюбство, і скоро ви забудете, що колись страждали від підвищеної тривожності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qfZneXz2Tg0