Як зробити квадратні нігті. Як зробити нігті квадратними.

Переваги квадратної форми нігтів очевидні - вони не тільки візуально подовжують пальці, зміцнюють нігтьову пластину, а й довше зберігають манікюр в порядку. Зробити квадратні нігті легко і просто.
Вам знадобиться
  • Кусачки для нігтів
  • Пилка
Інструкція
1
Щоб зробити квадратну форму нігтів, використовуйте кусачки. Ображати нігті , що не скругляте кути кусачками - це значно послабить нігті .
2
Скорегуйте форму обрізаних нігтів пилкою. Переконайтеся, що пилка рухається тільки в одному напрямку. Зворотно-поступальні рухи пошкоджують нігтьову пластину.
3
Тепер займіться бічними сторонами нігтів. Швидким рухом пробіжіть пилянням спочатку з одного боку нігтя, а потім з іншого. Це збереже квадратну форму, але позбавить вас від ризику зачепиться за що-небудь нігтиками.
4
Повторіть попередній крок з кожним з решти нігтів, доти, поки не додасте однакову квадратну форму кожному з них.
Кожна жінка знає, як важливо завжди виглядати охайною і красивою, і тому важко знайти жінку, яка не доглядає за собою. Невід'ємний елемент красивого зовнішнього вигляду доглянутою жінки - це акуратний і красивий манікюр. Догляд за нігтями дуже важливий для завершення вашого образу, і з сучасними технологіями ви можете вибирати, робити манікюр на своїх натуральних нігтях, або нарощувати штучні.
Інструкція
1
Хорошим варіантом для повсякденного манікюру є квадратна форма нігтів, якої можна домогтися як на натуральних, так і на нарощених ногтях.Возьміте засіб для зняття лаку і ватяний тампон, і обробіть нігті , знімаючи з них залишки старого лаку і знежирюючи їх поверхню.
2
Невелику ємність наповніть теплою водою, в яку можна додати трохи рідкого мила, і опустіть в неї кисті рук, а через кілька хвилин промокніть руки рушником. Висушіть шкіру рук і приступайте до манікюру.
3
Для початку обріжте кінчик нігтя щипчиками для нігтів, формуючи пряму лінію і зрізуючи ніготь на потрібну довжину. Візьміть пилочку і, рухаючи в одному напрямку, підпиляєте край нігтя, згладжуючи його.
4
Для того щоб уникнути пошкодження нігтів і неакуратний манікюр, завжди підпилюйте нігті в одному і тому ж напрямку. Спочатку сгладьте пряму лінію в центрі нігтя, а потім перейдіть до його куточкам - обробіть їх пилочкою, формуючи легкий вигин, направляючи пилочку від країв до центру нігтя.
5
Промийте руки в чистій воді після того, як ви обріжете і обпиляєте все нігті . Ваш манікюр готовий - нігті придбали квадратну форму з легкими скругленнями по краях. Тепер ви можете покрити їх кольоровим або безбарвним лаком.
6
Для того щоб манікюр тримався довше, регулярно доглядайте за нігтями - зволожуйте шкіру навколо нігтів спеціальними оліями та кремами два-три рази на день, а також не забувайте щотижня підпилювати нігті в міру необхідності , щоб підтримувати їх форму.