Як експортувати закладки.

Експорт закладок дозволяє перенести список обраних сторінок на інший комп'ютер або відновити закладки в браузері після переустановлення операційної системи. Зберігши свої закладки , ви згодом позбавите себе від довгих пошуків потрібних сторінок.
Інструкція
1
У браузері Internet Explorer закладки називаються «Вибране». Для виконання експорту закладок з Internet Explorer клацніть на кнопці «Вибране» і виберіть «Імпорт і експорт». Відкриється Майстер імпорту та експорту, який запропонує вам вибрати потрібну дію. Відзначайте «Експорт», далі «Вибране», а потім вкажіть папку на комп'ютері або USB накопичувачі, де ви б хотіли зберегти файл з закладками. Введіть назву для файлу і натисніть кнопку «Експорт».
2
Для експорту закладок в браузері Opera перейдіть в «Меню», потім «Закладки», і виберіть «Управління закладками». На сторінці, клацніть «Файл» і в контекстному меню відкрийте «Експортування закладок Opera». Тепер виберіть папку, в яку слід зберегти файл з закладками, введіть назву файлу і натисніть «Зберегти».
3
Щоб експортувати закладки з Mozilla Firefox, вам потрібно відкрити меню «Закладки» і перейти в «Управління закладками». У діалоговому вікні клацніть «Імпорт і резервування» і виберіть пункт меню «Експорт в HTML». Знайдіть папку на комп'ютері для збереження файлу закладок, введіть назву файлу і натисніть кнопку «Зберегти».
4
Якщо вам потрібно виконати експорт закладок в Google Chrome, клацніть в меню «Диспетчер закладок» і виберіть "Упорядкувати". Виберіть «Експорт закладок», потім місце на диску, куди потрібно зберегти експортований файл з закладками, введіть його назву і натисніть «Зберегти».
5
Щоб вставити закладки в браузер на іншому комп'ютері або в новій операційній системі, виконайте ті ж дії, тільки замість «Експорт» виберіть «Імпорт».