Як намалювати ведмедя. Як намалювати білого ведмедя фарбами.

Ведмідь - популярний герой вітчизняних і зарубіжних мультфільмів, головний персонаж багатьох байок, віршів, оповідань і казок. Улюблена іграшка багатьох малюків - це милий плюшевий ведмідь. Крім того, цей звір - частий учасник циркових вистав. Зовнішній вигляд ведмедя настільки добре знайомий і дорослим, і дітям, що намалювати звіра на папері не складе особливих труднощів і тим, і іншим.
Інструкція
1
Починати малювання ведмедя слід з зображення на аркуші паперу круглої голови звіра і його овального тулуба.
2
Далі до нижньої частини тулуба необхідно домалювати 2 задні лапи ведмедя . Кожна лапа складається з двох паралельно розташованих прямих ліній і маленького овалу.
3
Тепер ведмедю слід намалювати передні лапи. На малюнку вони розташовуються уздовж тулуба тварини. Зовнішні верхні частини маленьких овалів задніх лап слід стерти ластиком, щоб ніжки ведмедя здавалися клишоногих.
4
На тулуб ведмедя округлої лінією слід показати овальне черевце.
5
Далі на голові звіра потрібно намалювати круглу мордочку і пару овальних очей.
6
На морді ведмедя необхідно намалювати овальний ніс і рот звіра, що складається з пари коротеньких ліній.
7
Тепер на голові ведмедя потрібно намалювати круглі вушка.
8
На задніх лапах тварини за допомогою декількох округлих ліній потрібно намалювати пальчики. На передніх лапах крім пальчиків, слід показати ще й м'які круглі подушечки. Усередині вух ведмедя слід намалювати їх круглі внутрішні часті.Также потрібно пожвавити очі, додавши в них зіниці з відблисками. Носику тварини слід надати більш реалістичну форму, а в роті намалювати маленький язичок.
9
Тепер ведмедя необхідно розфарбувати. Для цього знадобляться кольорові олівці, фломастери, кольорові крейди або фарби. Якщо ведмідь бурий, то і розфарбовувати його потрібно коричневим кольором, якщо чорний, то чорним. Білого ведмедя можна розфарбувати в бежевий або трохи блакитний відтінок, а казкового ведмедика - всіма кольорами веселки.